Vyras pasodino 8 milijonus medžių, kad atkurtų mišką, kuris buvo iškirstas

Vienas didžiausių privačių gamtos rezervatų JAV yra „Nokuse“, jos plotas yra apie 21,5 tūkstančio hektarų. Jis yra Waltono grafystėje, šiaurės vakarų Floridoje. Tai yra visas vieno žmogaus, vardu MC Davis (Marion Clifton Davis), darbas – būtent jis nusprendė atkurti ekologinius regiono turtus ir pasodinti kelis milijonus medžių.

medžių

Anksčiau vyras buvo stambus verslininkas, o nuo 2000 m. Pradėjo aktyviai dalyvauti atkuriant ir saugant unikalų Floridos kraštovaizdį, kurio daugumą sunaikino žemės ūkis ir statybos. Vyras išleido maždaug 90 milijonų dolerių ir nesiruošia sustoti, jo „Nokuse“ plėtros programa yra skirta 300 metų. Tačiau dabar rezervate auga daugiau nei 8 milijonai sodinukų, kuriuose gyvena daugybė gyvūnų.

Davisas anksčiau dirbo sunkvežimio vairuotoju, vėliau užsiėmė žemės pardavimu ir nuosavybės teisėmis. Tačiau maždaug prieš 20 metų jo gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Kai jis buvo įstrigęs kamštyje, stipriai lijo, aplinkui buvo purvas ir pelkė. Vyras buvo labai susierzinęs ir supykęs. Jis išlipo iš automobilio, kad pamatytų, kada pagaliau pajudės ši spūstis. Netoli kelio jis pamatė mokyklos palapinę su užrašu „Juodojo lokio pristatymas“. Nežinodamas kodėl, nuėjo ten. Taigi visai atsitiktinai jis klausė paskaitą gamtos tema. Čia jie papasakojo apie savo gimtąjį kraštą ir tai, kaip aplinkinis pasaulis kenčia dėl medžių iškirtimo ir upių bei ežerų užteršimo, apie būtinybę saugoti gamtą ir visokiu būdu jai padėti. Būtent tą akimirką Daviso pasaulėžiūra visiškai pasikeitė. Jis pradėjo daug skaityti apie ekologiją ir gilintis į šias temas.

medžių

Savo projektą jis pavadino „Nokuse“, kuris vertime iš vienos indėnų genties kalbos reiškia „juodasis lokys“.

Kelerius metus iš eilės Davisas pirkdavo žemę miško kirtime, kad būtų atkurti miško medynai, kurie buvo iškirsti 1930-aisiais.

medžių

Ir 2005 m. Jam ir komandai pavyko rasti pelkinę pušį, kuri čia augo prieš daugelį metų, ir pasodinti 8 milijonų medžių sodinukų. Per visus savo produktyvaus darbo metus žmogus sugebėjo atkurti ekosistemą, kuri anksčiau karaliavo šioje žemėje. Šiuo metu ten gyvena lūšys, ereliai, lapės, šarvuotosios ešerys, meškėnai ir kiti gyvūnai.

medžių

Deja, 2015 m. Liepos 11 d., Sulaukęs 70 metų, vyras mirė. Didįjį MS Daviso darbą tęsia projekto „Juodoji meška“ komanda ir jo šeima.

medžių

medžių

Bendrovės generalinis direktorius 6 mėnesiams susimažins atlyginimą

Bendrovės generalinis direktorius 6 mėnesiams susimažins atlyginimą

Milžiniškos kompanijos direktorius bei įkūrėjas Fredis Smitas nusprendė šešis mėnesius susimažinti savo atlyginimą 91%. „The Epoch Times“ pranešė apie nepaprastą jos direktoriaus ir įkūrėjo žingsnį didžiulės kompanijos naudai. Nepriklausomi valdybos nariai patvirtino Smito darbo užmokesčio sumažinimą nuo šių metų balandžio iki rugsėjo pabaigos.

Jo atlyginimas bus tik vienas doleris per mėnesį

Taigi Smito atlyginimas sumažės nuo 115 402 USD iki mažiau nei 11 000 USD per mėnesį. Tai vis tiek būtų nemaža suma, tačiau kadangi Smito atveju taip pat reikia atsižvelgti į labdaros aukas ir kitus atskaitymus, įskaitant mokesčius, jo atlyginimas į rankas iš tikrųjų bus 1 USD.

Žmogaus inicialai, direktorius

Tačiau, kaip pabrėžia prekybos dienoraštis, remiantis naujausiu pristatymo agento pranešimu, kartu su kitomis gautomis kompensacijomis, bendras generalinio direktoriaus atlyginimas už praėjusius metus buvo beveik 16 milijonų dolerių.

Tame pačiame „SEC“ registre „FedEx“ teigė ketinanti surinkti 1,5 milijardo dolerių – visą bendrovės kredito liniją. Bendrovė paaiškino, kad nori užsitikrinti savo „grynųjų pinigų būklę“ ir „išlaikyti finansinį lankstumą, atsižvelgiant į sutrikdytą prieigą prie akcijų rinkos ir dabartinį netikrumą pasaulio finansų rinkose dėl Covid-19 pandemijos“, pranešė The Street“. Nuostabu, kai direktorius stengiasi dėl įmonės ir jos darbuotojų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].