Vyras paliko moterį, kai ji laukėsi 36 savaitę. Pamatykite ką ji rado orkaitėje!

Amanda buvo labai laiminga, nes po trejų metų bandymo pastoti jai pagaliau pavyko ir jie kartu su sutuoktiniu pradėjo ruoštis sutikti naują šeimos narį. Tačiau kol ji laukėsi, įvyko šis tas netikėto…

laukėsi

Netikėtai jos pasaulis sugriuvo. Sutuoktiniai netrukus turėjo persikelti į naujus namus. Niekas nenujautė artėjančios nelaimės. Iškart po persikėlimo, kai Amanda jau buvo 36 savaičių nėščia, jos vyras nusprendė ją palikti. Jis paskelbė, kad jų santuoka yra beprasmė, ir išsikėlė.

Moterį ištiko šokas. Ji mums papasakojo, kad tai buvo tarsi griaustinis ir ji labai išgyveno, nes turėjo daug bendrų planų. Sutuoktinis paliko Amandą, kai ji laukėsi ir nepalankiomis finansinėmis aplinkybėmis. Imdama paskolą namui ir jo renovacijai, ji negalvojo, kad turės ją grąžinti pati. Ji svajojo name auginti sūnų. Nors ji norėjo name pasilikti, vargu ar tai buvo įmanoma. Nemaloni jos istorija pateko vienam iš Sidnėjaus žurnalistų, kuris paskui pakvietė ją į savo studiją papasakoti žiūrovams apie savo patirtį.

laukėsi

Žiūrovų reakcija buvo nuostabi! Po kurio laiko ji buvo pakviesta į dar vieną gyvą pasirodymą. Atidariusi televizijos duris, ji nežinojo, kas buvo to pakvietimo priežastimi. Vienas iš operatorių paprašė leidimo nufilmuoti jos namų interjerą, ir Amanda nežinojo, kas vyksta. Tai, kas įvyko vėliau, privertė ją net apsiverkti. Kai vyras filmavo kitus kambarius, jis papasakojo jai nuostabią naujieną, kad gaus nemokamą 3 mėnesių maisto pristatymą, pilną įrangą vaikui ir 6 mėnesių nemokamą namų valymo paslaugą.

Tai dar ne viskas. Dar viena staigmena moters laukė orkaitėje! Amanda buvo informuota, kad žiūrovai už ją surinko 10 000 USD, kad ji galėtų grąžinti paskolą ir likti su sūnumi namuose, kurių ji nenorėjo palikti.

laukėsi

Jų pagalbos dėka ji pagaliau nustojo jaudintis, o kitas kelias savaites galės skirti sau ir savo mažyliui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].