Vonios kambarys pas mus ir Amerikoje. Ar jis skiriasi?

Amerikoje yra daug privalumų, dėl kurių žmonės ten persikelia gyventi nuolat. Viskas padaryta žmonėms. Tačiau yra dalykų, prie kurių negalima priprasti net po kelerių metų gyvenimo JAV. Šiandien mes jums pasakysime, kaip įprasta mums santechnika skiriasi nuo tos, kuri naudojama amerikiečių namuose ir butuose.

Amerikoje

SANTECHNIKA NAMUOSE

Beveik visi imigrantai Amerikoje neabejotinai tikisi, kad pakeis Amerikos santechniką į europinę. Tam yra kelios priežastys. Blogiausia yra su dušu. Dažnai yra maišytuvas, kuris vienu metu kontroliuoja vandens slėgį ir jo temperatūrą.

Kuo didesnis slėgis, tuo karštesnis vanduo ir atvirkščiai. Norėdami pasiekti patogią temperatūrą, turėsite įjungti didelę galvą, kuri vonią užlietų vandeniu, pavyzdžiui.

Amerikoje

Ar esate įpratę prie dušo žarnos, kuria galite laistyti save iš viršaus ir iš šono? Pamirškite apie tai. Labai dažnai Amerikoje vonios kambaryje dušo galvutė pritvirtinama prie sienos.

Galva ne tik bus šlapia, kai to nereikia, ir nebūtina, dušo negalima net pasukti. Kiekvieną kartą jūs pirmiausia pajusite šaltą sustingusį vandenį, kuriam būtų galima leisti nubėgti, jei pasisuktų dušo galva.

Amerikoje

Tualeto vandens nuleidimas Amerikoje vonios kambaryje yra neįmanomas nepatogumas. Paprastai šone yra rankenėlė, kurią reikia laikyti keletą sekundžių, kad vanduo tualeto bakelyje kauptųsi ir tai tikrai nėra patogumas. Jei netliksite šio veiksmo, niekas nenusiplauna.

Turistai, lankantys Ameriką, sako, kad vietiniuose tualetuose retai, kad yra šepetys. Viskas dėl sifono tipo tualetų. Dubenyje visada yra vandens , o juose taip pat yra galinga kanalizacija, kuri apsaugo tualetą nuo taršos.

Amerikoje

Praustuvas yra visų Amerikos turistų skausmas. Britai vis dar išgyvena tokią nelaimę. Beveik visose praustuvėse yra kranas, kuriuo vanduo bėga į kriauklę. O maišytuvą reguliuoja dvi rankenos. Kairėje yra rankena su karštu vandeniu, ji turi būti atsukta daugiau nei rankena su šaltu vandeniu.

Nenorėčiau įsivaizduoti amerikietiško vandentiekio. Atrodytų, kad paprasti buities daiktai gali tapti labai nepatogūs, tačiau gerai, kad visada galite atlikti remonto darbus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].