Visi 2023 metų Supermėnuliai. Ko tuo metu tikėtis?

Supermėnuliai yra neįprasti astronominiai įvykiai, kurie pasitaiko gana retai. Ekspertai papasakojo, kiek Supermėnulių bus 2023 metais ir kokia bus jų astrologinė reikšmė.

REKLAMA

Iš viso 2023 metais galite tikėtis trijų Supermėnulių. Šis reiškinys įvyksta esant dviems privalomoms sąlygoms: kai Mėnulis yra arčiausiai priartėjęs prie Žemės bei kai yra Mėnulio pilnatis. Kai Mėnulis yra arčiau Žemės, jis tampa didesnis nei įprastai. Padidėja ir jo energijos stiprumas. Atsižvelgiant į tai, kad Supermėnuliai visada būna augimo fazės piko metu, galime daryti išvadą, kad daugeliu atvejų jie yra pavojingi. Deja, šis gražus įvykis išties dažniausiai būna nepalankus. Todėl kiekvieną tokią dieną patariame vadovautis astrologų rekomendacijomis.

Rugsėjo 2 dienos pilnatis pakeis penkių Zodiako ženklų likimą

REKLAMA

Liepos 3 diena

Pirmasis Supermėnulis įvyks liepos 3 d. Šią dieną Mėnulis bus Ožiaragio ženkle, todėl šis reiškinys nebus toks pavojingas, koks galėtų būti. Žemės stichijos stiprumas šiek tiek susilpnins Mėnulio energiją, tad ji bus mažiau pavojinga. Be jokios abejonės, ši diena bus labai sunki, bet ir gana nuspėjama.

Astrologai mano, kad liepos 3 d. darbo eiga daugelyje įmonių gali visiškai sustoti. Žmonės bus mažiau linkę eiti į kompromisus vieni su kitais. Turite pabandyti įveikti norą ginti savo teisumą. Pirmąjį liepos pirmadienį galite sau labai pakenkti.

REKLAMA

Rugpjūčio 1 diena

Antrasis Supermėnulis įvyks pirmąją rugpjūčio dieną. Šią dieną neigiama Mėnulio energija paveiks daugiausia intelektualinę sferą. Žmonėms taps daug sunkiau priimti svarbius sprendimus, užsiimti mokymu.

Rugpjūčio 1-osios Supermėnulis pablogins mūsų atmintį, o intuicija taps visiškai nenaudinga. Stenkitės šią dieną nepasitikėti savo šeštuoju pojūčiu, kitaip galite susidurti su problemomis.

REKLAMA

Rugpjūčio 31 diena

Šis Supermėnulis jau bus itin neįprastas ir unikalus. Faktas yra tas, kad tai bus antroji rugpjūčio Mėnulio pilnaties diena. Kai tą patį kalendorinį mėnesį būna dvi pilnatys, antroji vadinama mėlynuoju Mėnuliu. Mėlynasis Mėnulis yra reiškinys, kuris pasitaiko maždaug kartą per dvejus ar trejus metus.

Mėlynojo Mėnulio ir Supermėnulio sutapimo tikimybė yra labai maža. Mėlynasis Mėnulis – palyginti geras įvykis astrologijoje, todėl rugpjūčio 31-ąją galima laikyti teigiama diena. Mėnulio buvimas Žuvų ženkle reiškia, kad šią dieną galime tikėtis įžvalgos ir daug teigiamų minčių.

REKLAMA

Mėnulio, supermėnuliai

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].