Viešbutis Maldyvuose siūlo neribotą viešnagę visiems metams

Sumokėję už viešnagę viešbutyje, svečiai gaus vasarnamį, nemokamus pusryčius ir transportą į bei iš oro uosto.

Apranga lėktuve

Dėl pandemijos ir turistų sumažėjimo Anantara Veli Maldives svečiams pasiūlė neribotą viešnagę 2021 metams. Paslauga kainuoja 25 000 eurų. Už šią sumą viešbutis siūlo neribotą apgyvendinimą nuosavame vasarnamyje ant vandens, nemokamus pusryčius ir transportą į ir iš oro uosto bei nuolaidas SPA procedūroms. Anantara Veli Maldyvai savo pasiūlymą pavadino „Neribota viešnage rojuje“, rašoma viešbučio svetainėje.

Nurodoma, kad paketas yra skirtas visiems 2021 m. Daroma prielaida, kad sumokėję 25 000 eurų, turistai per kitus metus neribotą dienų skaičių galės apsistoti nuosavame namelyje virš vandens. Viešbutis pabrėžia, kad į sumą jau įskaičiuoti visi mokesčiai ir rinkliavos.

„Be apgyvendinimo į paketą įskaičiuoti nemokami kasdieniai pusryčiai dviems, neribotas transportas iš Malės oro uosto ir 25 % nuolaida patiekalams bei SPA procedūroms. Pasiūlymu galima pasinaudoti iki lapkričio 30 dienos,“ – skelbiama viešbučio svetainėje.

Nors Anantara Velim aldives nėra brangiausias viešbutis Maldyvuose, apgyvendinimas ten kainuoja apie 420 eurų nakčiai. Todėl, jei kas nors nuspręs pasinaudoti pasiūlymu ir 2021 m. apsistos viešbutyje, išleis tokią pačią sumą kaip už 83 naktis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].