Vakarais dantų pastą uždedu ant popierinio rankšluosčio ir jaučiuosi rami

Dantų pastos gudrybė padės atsikratyti erzinančios kandžiojančių vabzdžių, ypač nekenčiamų uodų, problemos. Viskas, ko jums reikia, yra popierinis rankšluostis ir truputis dantų pastos, ir joks vabzdys prie jūsų neprilįs.

REKLAMA

Nieko nėra blogiau nei nuolatiniai uodai, puolantys jus, kol jūs vakarą leidžiate balkone su draugais. Parduotuvėse įsigyti cheminiai repelentai dažnai sugenda, ir mes ne visada jų turime po ranka. Jei ko nors reikia „greitai“, pasigaminkite naminę uodų baidyklę, naudodami daiktus, kuriuos tikrai turite namuose.

REKLAMA

Ko netoleruoja uodai?

Šie maži vabzdžiai gali suteikti mums pragarą vasaros vakarais. Leisdami laiką lauke nenorime grįžti namo su įkandimais, kurie niežti ir gali savaitėms subjauroti odą. Šie maži vabzdžiai nekenčia eterinių aliejų, ypač žolelių, pavyzdžiui, arbatmedžio, pipirmėtės ar eukalipto. Jei turite jų po ranka, galite jais patrinti save, tada rizika, kad jums įkąs uodas,  bus daug mažesnė. Tačiau ką daryti, jei tokios prekės neturime, o vakarą norime praleisti lauke? Pravers dantų pasta!

Ką daryti?

Norint pasiruošti priemonę nuo uodų, reikia tik trijų dalykų: popierinio rankšluosčio, dantų pastos ir žiebtuvėlio (ar kito ugnies šaltinio). Jūs turite viską savo namuose, todėl jums nereikia nereikalingos kelionės į parduotuvę. Žemiau pateikiamos instrukcijos, kaip tai padaryti:

REKLAMA
  1. Nuplėškite popierinį rankšluostį (kritiniu atveju galima naudoti ilgesnę popieriaus juostelę) ir gausiai užpilkite pasta. Tada įtrinkite pastą per visą rankšluosčio paviršių. Produkte turi būti mentolio, kurio bijo uodai.
  2. Pradėkite sukti popierių, kad padarytumėte storą ritinį, užpildytą pasta. Taip pat ištepkite šepetėliu ir išorę, kad viskas būtų padengta pasta.
  3. Tada įdėkite jį į stiklinį indą, peleninę ar kitą karščiui atsparų laikiklį ir uždekite. Kylantys dūmai atbaidys visus priešus.
dantų

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.