Vairuotojas išgelbėjo kelyje tiesiog jam prieš akis išmestą šuniuką

Kurjerių tarnybos „UPS“ darbuotojas Džeisonas Harkrovas važiavo pristatyti dar vieno siuntinio, kai prieš akis išvydo kraupią situaciją. Kažkas kelyje žiauriai atsikratė šuns.

Džeisonas ramiai sau važiavo keliu, kai staiga prieš jį važiavęs automobilis ėmė lėtėti, kol galiausiai sustojo. Atsidarė durelės ir vairuotojas pro jas išmetė šunį. O tada nurūko, net padangos sucypė.

Džeisonas negalėjo patikėti tuo, kas įvyko. Kai galiausiai atsitokėjo, iškart ėmėsi veiksmų. Jis sustabdė savo automobilį ir nubėgo prie šuns, kol šis neėmė blaškytis po judrų kelią.

„Jis neįsidėmėjo automobilio registracijos numerio, tačiau iškart sustojo ir sugavo šunį, kol šis neišbėgo į judrų kelią“, – „Facebook“ rašė policijos atstovas Hagsonas.

Džeisonas nuvežė šuniuką į artimiausią policijos nuovadą. Toliau juo pasirūpino atitinkamos tarnybos.

„Šuo jaučiasi gerai ir greičiausiai netrukus bus priimtas į Stanislovo apygardos gyvūnų prieglaudą“, – rašyta „Facebook“ įraše.

„UPS“ vairuotojas, vos perdavęs šunį, grįžo į darbą ir nepaliko savo kontaktinių duomenų policininkams. Tačiau, kai policija paskelbė jo nuotrauką, kolegos jį iškart atpažino. Džeisoną pasveikino, kaip šunį išgelbėjusį didvyrį.

„Mes didžiuojamės juo“, – sakė Džeisono „UPS“ skyriaus vadovė Džesika Laferti viename interviu. „Jis yra labai geras žmogus.“

Tikimės, kad išgelbėtas šuniukas greitai suras naujus namus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].