Uhane katė 40 dienų gyveno viena namuose - šeimininkai gulėjo ligoninėje

Uhane gyvenančio Le-Le istorija įrodo, kad net jei naminė katė yra be savininko, gali pati pasirūpinti savo gyvybe. Britų trumpaplaukė katė 40 dienų gyveno viena namuose. Jos šeimininkai buvo paguldyti į ligoninę dėl koronaviruso ir turėjo palikti katę namuose. Tuo metu padėtis buvo labai sunki, nes Le-Le buvo nėščia. Tiesą sakant, žmonės neturėjo dėl ko jaudintis. Katė puikiai susitvarkė viena.

katė

Pora, kuriai priklauso katė Le-Le, sausio pabaigoje buvo paguldyta į ligoninę, kai paaiškėjo, kad yra užsikrėtę koronavirusu. Tuo metu savininkai suprato, kad sunku palikti katę be priežiūros, tačiau kito kelio nebuvo.

Tačiau prieš eidami į ligoninę, savininkai bandė sudaryti visas gyvenimo sąlygas savo katei. Visuose kambariuose jie paliko katei maisto, daug vandens, kad tik jai nieko netrūktų ir, kad katė būtų soti.

Katės gali valgyti jų savininkų paruoštą maistą, gerti vandenį ir naudotis katės šlapimo takus, kad palaikytų gerą higieną. Anksčiau minėjome, kad Le-Le buvo nėščia sausio pabaigoje, o kai šeima grįžo iš ligoninės, juos pasitiko visa šeima.

Le-Le atsivedė keturis nuostabius kačiukus. Deja, bet grįžę šeimininkai akvariume neberado kelių žuvyčių, Le-Le jas suvalgė. Kalbėdami apie savo mylimą katę, šeimininkai sakė: „Mes laikome save laimingiausiais žmonėmis. Mes ilgai katės nemaitinome. Kai pamatėme kačiukus, buvome labai laimingi“.

Katė ar šuo? Vietname gyvena neįprastas gyvūnas!

Kas jums labiau patinka: katės ar šunys? Bet kokiu atveju, šis neįprastas ir juokingas gyvūnas jums patiks ir tikrai nepaliks abejingų! Į jį pažvelgę minutėlę tikrai susimąstysite, ar čia šuo, ar katinas.

Šis įdomus gyvūnas gyvena Vietname. Pažvelgę ​​į jį, iš karto nepasakysite, ar jis yra katė ar šuo. Kai kurie žmonės mano, kad tai yra šuniukų miksas – iš korgijų ir hmongų šuniukų. Hmongas yra vietnamiečių veislės šuo.

šuo

Ir tie žmonės buvo beveik teisūs! Šis šuniukas, vardu Dui, yra vietinio Vietnamo šuns ir trumpakojo šuns, vardu Dingo, vaikas. Tačiau šio gyvūno savininkai neatmeta versijos, kad tai gali būti genų mutacija.

Šuniuko vardas reiškia „bambukinė pelė“. Prieš kelias dienas jo savininkai sukūrė jam „Facebook“ puslapį, kurį jau užsiprenumeravo 50 000 žmonių.

šuo

Ir tai nenuostabu. Kam nepatiktų toks gražus šuniukas?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].