Trys paprasti meilės ritualai, kuriuos reikia padaryti rudens lygiadienį

Rudens lygiadienis yra energetiškai stipri diena, kai gamtos jėgas galima panaudoti savo tikslas. Trys paprasti meilės ritualai šį lygiadienį padės visiems, norintiems rasti abipusę meilę.

Rugsėjo lygiadienį galima ir būtina atlikti ritualus, kuriais siekiama pagerinti gyvenimą. Jiems nereikia pasiruošimo ir specialių įgūdžių.

Ritualas, skirtas pritraukti meilę

Ruduo yra aukso metas ir net jei už lango lyja, siela turėtų būti šviesi. Tokiomis akimirkomis vienatvė ypač jaučiama, o tai reiškia, kad jums reikia pritraukti meilę į gyvenimą, kad galėtumėte pasidalinti savo jausmais su žmogumi, kuris nuoširdžiai jus myli ir rūpinasi.

Ritualui jums reikės raudono siūlo, kuris taps vadovu tam, kuris taip pat desperatiškai ieško susitikimo su savo sielos draugu. Siūlas apvyniojamas aplink dešinįjį bevardį pirštą, sakant: „Diena ir naktis yra lygios, įsimylėjėlių pusės traukia viena kitą“.

Po to siūlą išmeskite pro atvirą langą ir sakykite: „Rask mano meilę, atnešk ją iki namų slenksčio, sukurk laimę dviem vienišoms širdims“.

meilės ritualai

Rudens lygiadienio meilės ritualas

Pritraukti meilę ar rasti harmoniją šeimoje bus įmanoma, jei pasivaikščiojimo metu rasite du ryškius klevo lapus, kuriuose nėra stiprių trūkumų: juodumo, suplyšusių kraštų ir skylių. Paimkite juos, uždėkite vienas ant kito ir tada sakykite: „Lygiadienio dieną vyksta stebuklai, įsimylėjėliai traukia vienas kitą. Kaip klevo lapai krenta ant žemės, taip jausmai traukia žmones“. Lapus po to vėl padėkite po klevu.

Ritualas dėl santykių stiprinimo

Nubudę atidarykite langą, įkvėpkite gryno oro ir sakykite: „Kai oras gaivina, jausmai aiškėja, todėl įsimylėjėliai nesiskirs, liks kartu amžinai“. Po to padarykite dvi apyrankes iš raudono siūlo, papuoškite jas raudonais karoliukais. Vieną jų pasilikite sau, kitą duokite partneriui. Rudens lygiadienio metu pagamintos apyrankės padės išlaikyti tarpusavio jausmus ir nesiginčyti dėl smulkmenų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].