Astrologai sako, kad atėjęs kovas atneš lemtingus susitikimus trijų Zodiako ženklų atstovams. Jie užpildys jų gyvenimą tik teigiamais pokyčiais, todėl ekspertai pataria būti dėmesingiems ir nepraleisti progos. Pasak žvaigždžių ekspertų, naujas asmuo trijų Zodiako ženklų atstovų gyvenime gali tapti gimininga siela ar šeimos nariu, taip pat mentoriumi ir ištikimu draugu.

Vėžys

Kovas padės Vėžio ženklo atstovams užpildyti tuštumą savo sielose ir padovanos susitikimą su būsimu sielos draugu. Kartais Vėžiai galėjo jaustis vieniši ir nereikalingi, tačiau tai greitai baigsis. Pasak astrologų, kalba eina apie gilų dvasinį ryšį su žmogumi, labai nutolusį nuo fiziologinio.

Svarstyklės

Turtas, 2021, jausmai, dietą

Pirmąjį pavasario mėnesį Svarstyklės taip pat sutiks naują žmogų, kuris pakeis daugelį jų gyvenimo sričių. Tačiau šiuo atveju astrologai perspėja dėl per greito suartėjimo. Jie mano, kad Svarstyklės turėtų rasti laiko geriau pažinti žmogų.

Vandenis

9 priežastys bendrauti su Vandeniais. Jie tikrai unikalūs žmonės!

Gimusiems po Vandenio ženklu pasiseks sutikti žmogų, su kuriuo jis jau pažįstamas. Jie galėjo ilgai nesimatyti, bet, greičiausiai, jie abu to norėjo. Šiuo atveju galime kalbėti apie tėvą, kuris seniai paliko šeimą, klasės draugą ar pirmąją meilę. Pasak astrologų, visos nuoskaudos akimirksniu bus pamirštos, o Vandenio gyvenimas pereis į naują ritmą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].