Nėra nieko geriau, nei stebėti, kaip kažkas atnaujina seną apleistą pastatą su savo natūraliu žavesiu. Degalinė nėra ta vieta, kurią norėtumėte laikyti savo namais, tačiau būtent toks išskirtinumas daro šiuos namus ypatingus.

REKLAMA

Robertas Guthrie tiksliai žinojo, ko nori, kai ieškojo naujų namų ir viską, ko norėjo, rado pavargusioje degalinėje už Naujojo Orleano, JAV. Iš pradžių sūnus pamanė, kad tėvas išprotėjo, norėdamas nusipirkti seną degalinę, tačiau Robertas turėjo neįtikėtiną viziją!

Per daug neatskleisdami galime pasakyti, kad Roberto sunkus darbas tikrai pasiteisino! Pažiūrėkite, kokius nuostabius namus jis sukūrė, žemiau esančiame vaizdo įraše!

 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].