Tarologas paaiškino, kas yra likimo ženklai ir kaip jų nepraleisti

Likimo ženklai rodo, kas nutiks ateityje. Likimas ar aukštesnės jėgos negali mums duoti išsamių nurodymų, kaip pasiekti sėkmę ar išvengti nelaimės, tačiau gali duoti mažas užuominas, kaip elgtis konkrečiose situacijose ir kokius sprendimus priimti. Tarologas papasakojo, kokie yra šie likimo ženklai.

REKLAMA

Pasikartojantys įvykiai

Ar kada nors pastebėjote, kad su jumis kasdien nutinka tas pats? Galbūt jūs nuolat išliejate gėrimą, trinate pirštą ar pametate telefoną – kiekvienas iš šių įvykių gali turėti gilesnę prasmę, kuri nėra akivaizdi iš pirmo žvilgsnio. Greičiausiai Visata bando jums pasakyti, kad vienoje ar kitoje gyvenimo srityje kartojate tą pačią klaidą.

REKLAMA

Jums padės išorinė perspektyva: tegul likimas kitų žmonių lūpomis pateikia jums tikslesnę informaciją. Kalbėkitės su savo artimaisiais, pasidalinkite savo problemomis ir klauskite patarimo. Jei jie vienbalsiai nurodo jums tą patį, klausykite jų, net jei viduje su tuo nesutinkate.

Sapnai

Sapnai gali suteikti labai vertingų užuominų, nes jie yra mūsų pasąmonės apraiška ir išreiškia mūsų paslėptas emocijas, mintis ir troškimus. Jie atskleidžia mums simbolinius vaizdinius ir metaforas, kurios iššifruotos turi labai vertingą potencialą. Tai tiesiogine prasme ženklai iš viršaus.

REKLAMA

Sapnų aiškinimas yra labai individualus ir subjektyvus procesas. Svarbu atkreipti dėmesį į savo emocijas ir asociacijas, kurias sukelia jūsų sapnai. Užsirašyti sapnus ir juos analizuoti visada yra gera idėja, nes sapnai greitai pamirštami, o jų prasmės suvokimas gali užtrukti kelias dienas ar net savaites.

Likimo ženklai

REKLAMA

Skausmas ir ligos

Skausmas ne visada yra tiesioginė įvykio pasekmė, o liga ne visada turi aiškią diagnozę. Dažnai abu šie reiškiniai simbolizuoja ką nors kita jūsų gyvenime. Skausmo vieta ar ligos pobūdis gali turėti paslėptą reikšmę, į kurią reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį.

Psichologai su tuo sutinka, tačiau tokius reiškinius vadina psichosomatika. Kitu požiūriu tai yra ne kas kita, kaip likimo ženklai, tai yra raginimas suprasti save ir eiti produktyvesniu keliu.

REKLAMA

Neįprasti sutapimai

Kartais intuityviai jaučiame, kad neįprastas sutapimas turi gilią prasmę. Galime jausti, kad tai ženklas ar kryptis, kuri turėtų nukreipti mus tam tikru keliu arba padėti priimti svarbų sprendimą. Ypač jei tai kartojasi.

Pavyzdžiui, kai tik pagalvojate apie ką nors, šis žmogus paskambina. Tokie ženklai iš viršaus patvirtina, kad einame teisingu keliu, arba, atvirkščiai, yra įspėjimas apie klaidą.

REKLAMA

Nepageidaujamos dovanos, žemas savęs vertinimas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.