Tailande vyras išgelbėjo šuniukus, išmestus į purvo duobę

Vieną įprastą rytą jaunas tailandietis Surachet Klaevkla ėjo į darbą, kai išgirdo keistą triukšmą, tarsi kažkas verktų. Jis apsidairė, bet nieko nematė ir tik vėliau pastebėjo netoliese duobę. Ši buvo pilna purvo ir staiga kažkas tarsi sujudėjo.

Nė negalvodamas, Surachet puolė gelbėti įstrigusius šuniukus. Jie buvo taip aplipę purvu, kad tikrai nebūtų išgyvenę be pagalbos.

Jaunuolis nusprendė šuniukus parsinešti namo. Net iš darbo atsiprašė, kad galėtų jais pasirūpinti. Prisijungė visa šeima. Jie gyvūnėlius nuprausė, pamaitino.

Šeima nusprendė šuniukus pasilikti, nes laiko juos laimės ženklu. Tik pažiūrėkite, kaip gražiai jie atrodo dabar!

Šuo išgelbėjo savo šeimininkei gyvybę. Tai tiesiog neįtikėtina!

Šuo išgelbėjo savo šeimininkei gyvybę. Tai tiesiog neįtikėtina!

24-erių metų Joanos Mellor istorija yra įrodymas, kad gyvenimas gali dramatiškai pasikeisti per vieną naktį. Merginos gyvenimas nėra kažkuo stebuklingas – ji dirba kosmetologe, gyvena su mylimuoju, turi šunį ir daug keliauja. Ir jei poros šuo nebūtų išgelbėjęs šeimininkės, Joana būtų mirusi…

šuo

Joana keletą metų draugauja su 27-erių Andrew Reimentu. Pora gyvena kartu ir turi šunį Liūtą. Liūtas jau penkerius metus lydi kiekvieną Joanos žingsnį. Tai išgelbėjo jos gyvybę!

Naktį Andrew su Joana leido šuniui miegoti ant kilimo jų miegamajame. Andrius jau miegojo, kai staiga pradėjęs loti šuo jį pažadino. Liūtas bėgiojo aplink lovą ir bet kokia kaina norėjo, kad Andrew atkreiptų dėmesį į Joaną.

šuo

Joana nerodė jokių gyvybės ženklų, Andrew negalėjo apčiuopti merginos pulso. Išsigandęs jis iškvietė greitąją pagalbą ir bandė suteikti jai pirmąją pagalbą… Po 30 minučių Joana vėl pradėjo kvėpuoti. Pabudusi ji nejuto savo kojų… Gydytojai bijojo, kad jos smegenys bus pažeistos visam laikui.

60 metų gydytoja, kuri išgydė save nuo koronaviruso: viskas prasidėjo nuo sauso kosulio

Joana buvo puikios formos, jauna ir niekuo nesirgo, todėl gydytojams buvo sunku suprasti, kas nutiko, bet galiausiai jie atrado priežastį. Merginą kankina Parkinsono sindromas…

Tikras stebuklas yra tas, kad nepaisant hipoksijos, jos smegenys nebuvo pažeistos. Niekas neabejoja, kad jei ne Liūtas, mergina būtų mirusi… Nežinia, kaip Liūtas suprato, kad jo šeimininkei nutiko kažkas labai blogo, tačiau jo intuicija išgelbėjo jos gyvybę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].