Tai, kaip suneriate pirštus pasako daug apie jūsų asmenybę!

Kito žmogaus siela – tamsa. O kartais net savo. Žmonės ilgus metus eina pas psichoterapeutus, norėdami išsiaiškinti jų ypatumus. Bet jei jūs galite perskaityti signalus, kuriuos mums siunčia pats kūnas, tada nustatyti asmens asmenybę nėra taip sunku, užtenka sunerti pirštus.

Vienas iš šių pasąmonės signalų yra tiesiog tai, kaip sukryžiuojate pirštus. Kiekvienas iš mūsų atlieka šį gestą automatiškai, visiškai nesivargindamas, kurį pirštą dėti kur. Tačiau būtent tai leidžia apsvarstyti informaciją apie žmogų, kurios jis pats gali nevisiškai suprasti apie save.

pirštus

Tokio „ Blitz“ bandymo sėkmė yra ta, kad „dominuojantis“ pirštas ar jo nebuvimas tiesiogiai rodo vieno smegenų pusrutulio dominavimą virš kito. Vienų yra aktyvesnis kairysis pusrutulis, atsakingas už kūrybą ir emocijas, o kitų – dešinysis, logiškas ir pragmatiškas. Yra tokių, kurie palaiko pusiausvyrą, vienodai derindami visas savybes.

Bet mes žinome, kad negalite laukti, kad sužinotumėte daugiau apie save. Taigi tiesiog sunerkite rankas, kaip tai darote iš įpročio, ir pažiūrėkite, kuris pirštas yra viršuje. Net toks paprastas triukas gali padėti nustatyti žmogaus asmenybės tipą.

Dešinysis pirštas ant viršaus

Tai yra žmogaus, turinčio labai aukštą empatijos lygį ir plačią sielą, rodiklis. Visada galite rasti tinkamus žodžius, kurie paguos ar padrąsins žmogų. Net jei tai atsitiktinumas ir pirmą kartą išgirsite apie išgyvenimus, kankinančius jo sielą.

pirštus

Jums svarbu ne pats tikslas, o tai, kad kelias į jį būtų įdomus ir jaudinantis. Taip pat svarbu, kad jūs pasiektumėte sėkmę kartu su kuo nors, o ne vieni. Daugelis iš tų, kurie susitiko jūsų gyvenimo kelionėje, bus dėkingi Visatai visą savo gyvenimą už šį lemtingą susitikimą.

Pirštai kartu

Iš prigimties esate perfekcionistas. Vargu ar prisiimsite kokią nors užduotį, jei nesate tikri, kad ją galėsite atlikti be kliūčių. Jaunystėje tai gali šiek tiek trukdyti ir sulėtinti produktyvumą, tačiau sendamas išmokstate kruopštumą naudoti tik tavo naudai.

pirštus

Kartais jūs esate bekompromisis ir ne visi yra pasirengę visada sutikti su tokiu stiprios valios žmogumi. Bet tiems, kurie gali įvertinti jūsų talentus ir proto tikslumą, tapsite autoritetu visam gyvenimui.

Kairysis pirštas viršuje

Tai yra subtilaus instinkto ir ryškaus proto, galinčio susidoroti su bet kokia užduotimi, ženklas. Tokie žmonės visada žino, kaip pažvelgti į problemos šaknis ir rasti optimaliausią jos sprendimą. Žvelgiant iš daugelio perspektyvos, atrodo, kad šis asmuo turi atsakymus į visus visatos klausimus.

pirštus

Vyresniame amžiuje lyderio savybės vystosi gerai, ir bet kuri komanda yra pasirengusi skubėti po tavęs į kovą, nes visi įsitikinę, kad pavyks laimėti turint tokį lyderį. Toks pasitikėjimas skatina jūsų užmojus ir įkvepia vis daugiau naujų pasiekimų.

Tiesiog taip sukryžiuoti pirštai padeda nustatyti asmens tapatybę. Žinoma, kiekvienas iš mūsų yra užpildytas daugybe kitų įvairių savybių. Bet sielos branduolį ir vyraujančią motyvaciją galima įžvelgti net ir tokiu paprastu gestu.

Įdomu ir tai, kad jei jums trūksta tam tikrų savybių ir norite jas lavinti savyje, tuomet galite pabandyti treniruoti nedominuojantį smegenų pusrutulį. Laikui bėgant jūsų asmenybė pradės keistis ir galbūt net įprotis sunerti pirštus pasikeis savaime.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].