Svajonės pildosi: vyras pastatė 56 kvadratinių metrų ploto namelį ant vandens!

Kiekvieno žvejo svajonė – turėti namelį ant vandens. Tuomet kiekvienas žvejoti galėtų kada tik panorėjęs. Šis vyras šią idėją įgyvendino!

Vienas verslininkas iš Kinijos pasistatė nuostabų plaukiantį namą!

Idėja vyrui kilo 2018 metais, kai leido vakarą su draugu architektu ir svajojo, kaip nuostabu būtų turėti plaukiančius namus, kad visą dieną būtų galima žvejoti. Vakaro pabaigoje jie nusprendė tą svajonę įgyvendinti!

vyras

Pirmiausia vyrai pastatė didelę plaukiojančią platformą. Namui reikėjo tvirtos plieninės konstrukcijos, ir nors pirminis planas buvo panaudoti kuo daugiau stiklo projektuojant pastatą, galiausiai reikėjo pasitelkti kitas medžiagas.

Išskirtinį plūduriuojantį namą laiko 16 metalinių inkarų, kurių kiekvienas sveria apie toną. Jei šeimininkas nori kur nors persikelti, jam tereikia pakelti inkarus ir plaukti į naują vietą.

vyras

Daugiau nuotraukų:

1.

2.

vyras

3.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].