Sužinokite tiesą! Ar kūno plaukai po skutimosi tampa tamsesni ir storesni?

Buvo vykdoma apklausa. 68 Moterys neturi kito pasirinkimo kaip: nusiskusti plaukų perteklių arba pašalinti juos epiliacijos būdu. Skutimas yra mažiau skausmingas, lengvesnis ir pigesnis nei kiti metodai. Yra daug klaidingų nuomonių apie skutimąsi ir kitus metodus. Pavyzdžiui, po skutimosi plaukai tampa storesni ir tamsesni. Mes nusprendėme patikrinti, ar tai tiesa.

Ar skutimasis daro įtaką augimui?

plaukai

Medicinos mokslų daktaras Lawrence’as Gibsonas teigia, kad skutimasis neturi įtakos plaukų augimui. Po skutimosi plaukai turi neryškų galiuką, o augant jie atrodo storesni ir kietesni. Tai yra pirmasis plaukų augimo etapas, kuris gali atrodyti tamsesnis, tiesą sakant, vėl auga tie patys plaukai, kurie augo anksčiau.

Jis patarė kreiptis į gydytoją, jei pastebėjote, kad pašalinus plaukus, plaukai auga intensyviau ar storesni. Tai gali būti šalutinis poveikis ar net bet kurios ligos simptomas.

Taigi kodėl ši klaidinga nuomonė vis dar yra?

plaukai

Turime suprasti, kad kiekvieno kūnas ir genai yra skirtingi, todėl kiekvieno plaukas auga skirtingai. Tarkime, paauglys nusiskuta barzdą, ji gali išaugti tikrai greitai. Bet tai ne apie skutimąsi, o apie hormoninius pokyčius. Per tą laiką aktyvus žmogaus kūno augimas.

Kitas svarbus dalykas yra tai, kad plaukai yra kaip pieštukas, susiaurėjantys galuose. Taigi, skutimosi metu, žinoma, liko storiausia dalis, sunkiausia. Storoji plaukų folikulų dalis pradeda augti labai greitai. Augant kūnas verčia jaustis labai nepatogiai, todėl norisi dar kartą nusiskusti.

plaukai

Moterys dažnai skutasi pažastis ir kojas, taigi, jei teorija būtų tiesa, šiandien moterys turėtų plaukus kaip beždžionės. Taigi mes turime sutikti su moksliniais faktais. Nors šalinate perteklinius plaukus, jie gali greitai ataugti, tiesa, šis metodas yra tikrai sėkmingas. Tarkime, kad tai efektyvu per trumpą laiką.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].