Sužinokite, kodėl turėtumėte maišyti indų ploviklį su druska

Namų švaros palaikymas – tai darbas visą darbo dieną. Labai sunku kasdien tam skirti kelias valandas ir nusipirkti visus reikalingus preparatus. Patikrinkite, kaip patiems pasigaminti puikią namų valymo priemonę su indų plovikliu ir druska.

REKLAMA

Pasirodo, geriausios valymo priemonės namuose visada yra po ranka. Dėl to ekonomišku ir greitu būdu galite sukurti naminių, bet ir itin efektyvių valymo priemonių. Norint tai padaryti, jums reikia tik 2 ingredientų, kuriuos naudojate kiekvieną dieną.

REKLAMA

Kaip pasidaryti valiklį?

Tiesiog į 100 ml indų ploviklio įpilkite 100 ml vandens, tada įdėkite 2 šaukštus druskos ir 1 šaukštą kepimo sodos. Mišinį reikia gerai išmaišyti, kol birūs produktai visiškai ištirps. Galiausiai supilkite paruoštą produktą į butelį su „snapeliu”, pavyzdžiui, naudokite jau tuščią indų ploviklio buteliuką. Šį mišinį galima naudoti dideliems nešvarumams ir nerūdijančio plieno paviršiams, pavyzdžiui, kriauklėms, valyti. Užtenka tikrai nedidelio priemonės kiekio, kad net pačios atspariausios dėmės išnyktų akimirksniu. Galiausiai paviršių nuvalykite šluoste ir viskas. Šis metodas tinka ir puodams ar keptuvėms plauti.

REKLAMA

Kiti druskos naudojimo būdai

Druska turi daugybę panaudojimo galimybių, jos vaidmuo neapsiriboja vien skonio suteikimu patiekalams. Vos 1 puodelis druskos, užbarstytas ant riebaus ar apdegusio keptuvės paviršiaus, tarsi magiškai pašalins nešvarumus. Stiklinės vazos spalvos pasikeitimas išnyks, kai į indą įpilsite vandens ir druskos tirpalo. Pakanka keletą sekundžių stipriai pakratyti preparatą, o tada vazą išplauti įprastai. Arbatos ar kavos dėmės išnyks, jei sumaišysite druską ir actą santykiu 1:1. Pjaustymo lentelę nuvalysite ją pabarstę druska, o po to nušveitę puse citrinos, tai labai paprasta. Verta pridurti, kad druska taip pat yra puikus baliklis ir pašalins geltonas dėmes nuo daugelio baltų audinių.

indų

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.