Sužinokite, kaip pagerinti šeštąjį pojūtį

Šeštąjį pojūtį galima išsiugdyti ir pagerinti, tačiau tam reikia pradėti dialogą su savimi. Skaitmeninių technologijų amžiuje žmonės vis mažiau klausinėja dalykų savęs, jie visko ieško internete. Jame yra daugybė svetainių, skirtų dvasiniam tobulėjimui ir sapnų paaiškinimui, kurios, kaip daugelis žmonių mano, gali atsakyti į visus klausimus. Tačiau niekas, išskyrus jus, negali geriau ir tiksliau žinoti, kas jums naudinga. Išugdę savo intuiciją, galite rasti teisingus atsakymus į jums svarbius klausimus.

ištikimybė

Jei nuspręsite pagerinti intuiciją, pirmiausia turite išmokti užduoti teisingus klausimus. Svarbu juos aiškiai išdėstyti. Taip sukonstruotos frazės neturi įtakos loginiam mąstymui ir jų neiškraipo pasąmonė. Prieš priimdami svarbų sprendimą, užduokite sau klausimą ir įsiklausykite į savo jausmus. Malonūs pojūčiai simbolizuoja teigiamą atsakymą, nerimas – neigiamą. Supraskite tai, kad atsakymas bus pateiktas ne tekstu, o kūno pojūčiu, atvaizdu ar ženklu. Pamažu suprasite per ką kalba jūsų intuicija.

Jei norite, intuicijai lavinti gali būti naudojami specialūs pratimai:

1. Stiklinė vandens

Prieš eidami miegoti, suformuluokite klausimą, į kurį norite gauti atsakymą. Įsipilkite stiklinę vandens ir iškart išgerkite pusę, prieš tai pasakydami sau: „Aš žinau atsakymą į klausimą, apie kurį galvoju“. Tuomet iš karto eikite miegoti ir ryte pabaikite gerti likusį vandenį bei pakartokite tuos pačius žodžius dar kartą. Laukite. Per kelias dienas sapne ar kitu pasąmonės ženklu gausite atsakymą į savo klausimą.

šeštąjį

2. Minčių jėga

Pabandykite pagalvoti apie seniai nematytą draugą, ypač prieš miegą. Įsivaizduokite šį asmenį kuo detaliau. Darykite tai kelias dienas. Šis asmuo netrukus susisieks su jumis.

3. Kortos

Nežiūrėdami padėkite ant stalo 4 žaidimo kortas paveikslu žemyn. Kelias sekundes laikykite ranką virš kiekvienos iš jų, bandykite įsiklausyti į savo jausmų. Pabandykite pajusti, kuri kortelė tai yra. Užrašykite. Tada apverskite. Pradžiai bus gerai, jei bent vieną pataikysite.

Ugdykite savo intuiciją ir atminkite, kad tai nėra unikali dovana, bet sugebėjimas!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].