šuo išgelbėjo

Teko girdėti daug įdomių istorijų apie ištikimus, šeimininkus saugančius ir nuostabius instinktus turinčius šunis. Skirtingai nei mes, šunys geba pastebėti pavojus per atstumą. Ir jie įspėja mus apie juos.

Kvinslende, Australijoje, šuo išgelbėjo šeimininko gyvybę nuo mirtiniausios gyvatės pasaulyje – Rytų rudosios gyvatės.

Vaizdo įraše išvysite šunį, vardu Aussie, vaikščiojantį kieme. Staiga pastebi mirtiną gyvatę, pakiša galvą po kėde ir tuoj pat ima urgzti. Tai yra įspėjimas jo šeimininkui apie pavojų.

Kai šeimininkas pamatė gyvatę, jis pašoko nuo kėdės ir su šunimi nuskubėjo į namą. Vėliau gyvatė pasitraukė iš jų kiemo.

Situaciją stebėkite vaizdo įraše:

Rytų rudoji gyvatė yra greičiausia ir nuožmiausia gyvatė. Ji reaguoja į judesį ir yra be galo greitai. Ši gyvačių rūšis gyvena daugybėje Australijos vietovių. Įkandus šiai gyvatei, iškyla mirties pavojus.

Šuo 11 valandų plaukė į krantą, kad išgelbėtų savo šeimininką

Šuo 11 valandų plaukė į krantą, kad išgelbėtų savo šeimininką

Ši istorija yra dar vienas įrodymas, kad šunys yra ištikimiausi draugai.

Tai nutiko Australijoje. Vienas žvejys pastebėjo šunį, kuris iš paskutinių jėgų plaukė į krantą. Šalia šuns plūduriavo dėžutė su meškerykočiais, o tolumoje matėsi nardymo kostiumas. Žvejys padėjo šuniui išlipti iš vandens ir iškvietė pakrantės apsaugos tarnybą.

Buvo aišku, kad įvyko nelaimė: kažkur apsivertė valtis. Netrukus susirinko visa gelbėtojų komanda. Šuo buvo ištrauktas į krantą, tačiau jis verkšleno ir visą laiką lėkė prie vandens.

Paieškos operacija truko kelias valandas ir, ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai – buvo rastas vyras. Jis laikėsi ant apverstos valties, kuri tyliai skendo link dugno.

Auka pasakojo, kad nesuvaldė valties ir dėl staigaus judesio buvo išmestas su šunimi į skirtingas puses. Bet labiausiai žmones sužavėjo tai, kad šuo tiek ilgai plaukė vandenyje, ieškodamas pagalbos savo šeimininkui. O jis, savo ruožtu, tikrai tikėjo, kad augintiniui viskas bus gerai.

Kaip paaiškėjo vėliau, gelbėtojų teigimu, šuo plaukė 11 valandų, kad padėtų savo draugui.

Šis Vokiečių aviganis įstojo į tikrų uodeguotųjų didvyrių gretas.

Juokinga ir miela: mielas šuns žvilgsnis pavergia interneto vartotojų širdis

Juokinga ir miela: mielas šuns žvilgsnis pavergia interneto vartotojų širdis

Šuo yra ištikimiausias ir atsidavęs žmogaus draugas. Tačiau kai reikia nusipirkti keturkojį bičiulį, daugelis pasirenka gražiai atrodančius augintinius. Todėl dauguma svajoja apie grynaveislio šuns auginimą, o ne likimo nuskriaustą gyvūną iš prieglaudos.

Deja, ne visiems keturkojams gyvūnams pavyksta surasti naujus namus. Taigi, nepaisant prestižinės veislės, haskį, vardu Jubiliejus, prieglaudai atidavė šunų augintojas, kuris negalėjo jo parduoti. Organizacijos darbuotojai socialiniuose tinkluose pasidalijo pūkuoto žvėrelio istorija ir netrukus atsirado visa eilė savanorių jį auginti!

šuns

Pasak selekcininko, potencialius pirkėjus atbaidė „keistas Jubiliejaus žvilgsnis“. Keturkojis grožis turi tikrai keistą išvaizdą, kurį sukelia labai šviesi akių spalva ir nedidelis žvairumas.

Caroline Hilliard, buvusi šunų veisėja, kalbėjo apie teigiamas gyvūno savybes: „Jubiliejus buvo labai mielas, drovus ir visada norėjo būti mylimas. Aš buvau labai prie jos prisirišusi ir net norėjau pasiimti ją pas save. Bet man buvo malonu išgirsti, kad jis rado namus.

šuns

„Husky“ namų prieglaudos darbuotojai sako, kad „Jubiliejus yra gana drovus žmonių kompanijoje, tačiau jis turi labai didelę ir malonią širdį. Ji taip pat gerai susitvarko su kitais šunimis, tačiau su katėmis nebendravo . 

Neseniai oficialiame „Facebook“ prieglaudos puslapyje pasirodė žinia, kad Jubiliejus rado mylinčius savininkus, taip pat ir pūkuotus brolius. Ir svarbiausia – jokių kačių! Mes labai džiaugiamės už naują jo šeimą.

šuns

Katė ar šuo? Vietname gyvena neįprastas gyvūnas!

Katė ar šuo? Vietname gyvena neįprastas gyvūnas!

Kas jums labiau patinka: katės ar šunys? Bet kokiu atveju, šis neįprastas ir juokingas gyvūnas jums patiks ir tikrai nepaliks abejingų! Į jį pažvelgę minutėlę tikrai susimąstysite, ar čia šuo, ar katinas.

Šis įdomus gyvūnas gyvena Vietname. Pažvelgę ​​į jį, iš karto nepasakysite, ar jis yra katė ar šuo. Kai kurie žmonės mano, kad tai yra šuniukų miksas – iš korgijų ir hmongų šuniukų. Hmongas yra vietnamiečių veislės šuo.

šuo

Ir tie žmonės buvo beveik teisūs! Šis šuniukas, vardu Dui, yra vietinio Vietnamo šuns ir trumpakojo šuns, vardu Dingo, vaikas. Tačiau šio gyvūno savininkai neatmeta versijos, kad tai gali būti genų mutacija.

Šuniuko vardas reiškia „bambukinė pelė“. Prieš kelias dienas jo savininkai sukūrė jam „Facebook“ puslapį, kurį jau užsiprenumeravo 50 000 žmonių.

šuo

Ir tai nenuostabu. Kam nepatiktų toks gražus šuniukas?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].