Stilingas 58 kvadratinių metrų buto interjeras. Pamatykite!

Šio buto interjeras tikrai originalus. Stilistams teko paversti dviejų kambarių butą trijų kambarių butu su svetaine, miegamuoju tėvams ir vaikų kambariu, taip pat dviem vonios kambariais ir didelėmis laikymo sistemomis.

interjeras

Buvo pasirinktas modernus stilius su tam tikra prancūziška nuojauta. Tai sukurti padėjo subtilūs rožiniai atspalviai, aukšti langai, daugybė elegantiškų detalių dizaine.

Jau Iš pradžių butas buvo gerai apgalvotas ir funkcionaliai išplanuotas, todėl įgyvendinant naująją koncepciją problemų nekilo. Nors butas nedidelis – 58 kv.m., ir atitinkamai kambariai pasirodė nedideli, tačiau kiekviena zona buvo aiškiai paskirstyta ir jai buvo suteikta funkcinė „atsakomybė“. Dalis gyvenamojo kambario virto tėvų miegamuoju, o esamas erdvus vonios kambarys leido įrengti vaikų kambarį ir du mažus vonios kambarius.

interjeras

Nepaisant to, kad svetainės plotas buvo sumažintas iki 11 kv. m., jis atrodo labai ryškus ir erdvus. Panašus efektas sukuriamas dėl baltų sienų ir lubų, visa tai sustiprina stiklinė pertvara, šviesi tekstilė, skaidrūs baldai. Kompoziciją išbalansuoja kontrastinga konsolė, pagaminta iš juodo dirbtinio akmens.

Tuo pat metu dizainerė nudažė vieną iš sienų juodai, „ištirpindama“ televizoriaus skydą jos fone. Erdvi laikymo sistema su aptakiomis linijomis pabrėžia interjero grafinį dizainą.

Virtuvė atrodo moderni ir minimalistinė: paprasti glotnūs fasadai puikiai dera su pagaminta iš skaidraus stiklo ir juodų kvadratėlių, pagamintu iš dirbtinio akmens mozaika. Šio projekto pietų stalą taip pat sugalvojo dizaineris, ant varinės kojos įrengdamas stalviršį iš balto dirbtinio akmens.

interjeras

interjeras

Mažas tėvų miegamasis, atskirtas nuo svetainės zonos su stikline pertvara, papildyta užuolaidomis, atrodo solidžiai ir išbaigtai. Nešvarūs pilkos ir rožinės spalvos atspalviai sukuria ypatingą kamerinę nuotaiką ir ramybę kambaryje. Natūralios spalvos gausa suteikia kambariui dar daugiau lengvumo ir orumo.

interjeras

Vaikų miegamojo interjeras yra aktyvesnis. Aiški grafika, naudojama akcentuojančios sienos dizaine, puikiai atrodo ansamblyje su ryškiai rožine lova. Spalvingas tekstilės dizainas užbaigia modernaus stiliaus dinaminio interjero kūrimą.

interjeras

Pagrindiniame vonios kambaryje buvo naudojami porcelianiniai akmenis imituojančius medžiagas, kurios atrodo įspūdingai ir yra praktiškos tuo pačiu metu. Svečių vonioje įdomų ansamblį sudarė plytelės ir popieriniai tapetai. Abiejuose kambariuose dizaineris atkreipė ypatingą dėmesį į veidrodžių, kurie padeda vizualiai padidinti nedidelį plotą, naudojimą.

Namuose pavyko sukurti modernaus stiliaus lakonišką interjerą, kuris ne tik tenkina klientų poreikius, bet ir džiugina juos savo elegancija, aktualumu ir patogumu.

Prabanga šiuo metu yra ne brangūs baldai ir šviesa, o skonio ir estetikos jausmas, kuris projektuojamas į interjerą ir paprasto žmogaus gyvenimą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].