Čia yra sąrašas dalykų, kurie niekada neturėtumėte dovano. Galite sukelti problemų.

Dabar tapo madinga neišmesti senų daiktų, o atiduoti juos nemokamai. Kai kurie net internete skelbia daiktų nuotraukas. Tačiau mūsų prosenelės niekada nieko nedalijo. 

Čia yra sąrašas dalykų, kurių nerekomenduojama dovanoti šeimos nariams, jau nekalbant apie nepažįstamus žmones.

Ką daryti, jei norite atiduoti? Prašykite mažiausios kainos. 

Jokiu būdu neturėtumėte dovanoti savo papuošalų nemokamai. 

Šie dalykai labiau nei kas nors sugeria jūsų energiją. Taigi galite susieti save su tais, kuriems dovanojate juos.

Jūs susilpnėsite, kitas žmogus susilpnės. Bet brangenybė taps magišku daiktu.

Kojinės

Viena iš populiariausių dovanų vyrams yra kojinės. Bet kojinės iš motinos pririša sūnų prie motinos ir verčia jį suteikti jai energijos. 

Toks vyras gali staiga pradėti dažnai sirgti ar patirti finansinių sunkumų.

Kojines gali dovanoti tik sesuo ar draugė. Ir tai yra gera dovana. Tai padeda išvengti pavydo, konkurencijos santykiuose.

Jūs negalite dovanoti savo drabužių ir batų be išankstinio „stebuklingo skalbimo“.

Dovanodami drabužius ar batus, išplaukite juos vandeniu su įprasta druska. Taigi jūs suteikiate sau apsaugą nuo kažkieno neigiamos įtakos. 

Tas pats pasakytina ir apie tai, jei priimate kito asmens dovaną. Nuplaukite ją druska. Daugybė blogų žmonių sugadina atiduodami savo daiktą.

Laikrodis

Buvo tikima, kad dovanotas laikrodis pavogia tą, kuris priima tokią dovaną. Jei turite stiprią energiją, tuomet galite apsisaugoti nuo tokios dovanos. 

Tiesiog laikrodis, netrukus sustoja.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].