Sodyba buvo uždaryta nuo 1958 metų. Po 60 metų ji atvira lankytojams, pažiūrėkite į jos vidų

Ši sodyba buvo uždaryta 1958 metais. Savininkai ją paliko ginčydamiesi dėl palikimo. Matyt, interjeras visą tą laiką liko nepakeistas, nes po 60 metų apleistą namą tapo galima paversti muziejumi.

Šis senovinis kelių aukštų namas yra Lankašyre. Pirmasis po ilgo laiko į namą įleistas asmuo buvo anglų fotografas Deanas Sladeris. Vidaus nuotraukose galite pamatyti pamirštus senus žaislus ir 50-ųjų metų laikraščius. Atrodo, kad ankstesni savininkai išėjo iš namų vos prieš kelias minutes.

sodyba

Tačiau šį įspūdį išsklaido storas dulkių sluoksnis, kuriuo padengti visi namai. Seni tapetai taip pat lupasi nuo sienų ir rodo namo amžių.

Visi baldai būdingi pokario Anglijai. Kilimai su rožių raštu ir langai su mėlynomis užuolaidomis. Panašu, kad ši sodyba išliks tokios pat būklės dar daugelį metus. Šeima, kuriai šis namas priklauso, vis dar nesutaria dėl palikimo.

sodyba

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].