Skalbimo mašina rado savo neįprastą vietą. Originalus vonios kambarys

Šio buto savininkas nusprendė pats patobulinti savo vonios kambarį. Tačiau jis nėra šio klausimo specialistas. Pažiūrėkime, kas iš to gavosi ir kur buvo įkomponuota skalbimo mašina.

Skalbimo mašina

Išstudijavęs medžiagą ir žiūrėjęs vaizdo įrašus, savininkas ėmėsi savo vonios kambario, kaip buvo planuota. Žinoma, viskas su bandymais ir klaidomis, bet jis kiek įmanoma stengėsi atlikti savo užduotį.

Buvo įtrauktos plytelės ir gipso kartonas. Naudodamas gipso kartoną, savininkas vonioje padarė pakylas ir lentynas. Toks darbas buvo labai sunkus.

Skalbimo mašina

Žinoma, yra keletas niuansų. Kaip matote iš nuotraukų, savininkas uždarė priėjimus prie vamzdžių.

 Tikėkimės, kad visi vamzdžiai yra nauji ir tarnaus labai ilgai.

Vonia nedidelė, tačiau dėl jos skalbimo mašina tilpo ten pat ir nereikėjo jos pastatyti virtuvėje.

Buvo pagaminta daug lentynų. Trūksta tik uždaros lentynos smulkmenoms. Kambarys tapo labai gražus, patogus. 

Skalbimo mašina

Skalbimo mašina rado vietą šalia praustuvo, o virš jo buvo padarytos papildomos lentynos.

Galbūt būtų atrodę geriau, jei lentynos būtų uždarytos. Šis remontas yra pirmasis savininko atliktas remontas, tačiau jis pavyko tikrai neblogai!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].