Šiuo metu pasaulyje yra 20 karališkų šeimų. Kaip atrodo jų atžalos?

Jei manote, kad karališkąsias šeimas galima išvysti tik „Disney“ animaciniuose filmuose, klystate. Šiuo metu visame pasaulyje yra 20 karališkų šeimų ir mes galime tik įsivaizduoti, koks jų gyvenimas. O kol kas susipažinkime su karališkųjų šeimų atžalomis, kurios taps karaliais ir karalienėmis.

Ispanijos princesė Leonora

Princesė Leonora gimė 2005 m. spalio 31 d. Ji yra jauniausia karaliaus Pilypo dukra. Ji buvo vainikuota įpėdine, pirmąja karaliene, gimusia Ispanijoje nuo 1868 m. Be gimtosios ispanų, princesė laisvai kalba anglų ir mokosi kinų, prancūzų bei arabų kalbų. Ją taip pat domina ir fotografija, todėl ji visur su savimi nešiojasi fotoaparatą.

Didžiosios Britanijos princas Džordžas

Princas Džordžas yra vyriausias princo Viljamo sūnus ir trečiasis Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis po savo senelio princo Čarlzo ir savo tėvo princo Viljamo. Berniukas gimė 2013 m., tad dabar jam 7 metai.

Švedijos princesė Estela

Švedijos princesė Estela yra vyriausia vainikuotos princesės Viktorijos dukra ir antroji Švedijos sosto įpėdinė. Ji gimė 2012 m. vasario 23 d., o jos pilnas vardas yra Estela Silvija Eva Merė. Laisvalaikiu būsima karalienė mėgsta žaisti su savo jaunesne seserimi, eiti pasivaikščioti, lankytis muziejuose ir spektakliuose, kad pagilintų žinias apie save ir pasaulį.

Belgijos princesė Elizabeta

Belgijos princesė Elizabeta gimė 2001 m. spalio 25 d. Jai yra 18 metų. Ji yra vyriausia karaliaus duktė ir, nors turi jaunesnių brolių, yra sosto įpėdinė pagal 1991 m. paveldėjimo teisių pakeitimą. Karūnavimo dieną ji bus pirmoji karalienė Belgijos istorijoje. Ji mėgsta klausytis muzikos, gaminti maistą, skaityti ir leisti laiką su draugais. Princesė taip pat mėgsta žaisti tenisą, slidinėti ir nardyti.

Ji kalba olandų, prancūzų, vokiečių ir anglų kalbomis. Pernai gegužę princesė baigė UWC Atlanto koledžą Velse. Ji taip pat aktyviai dirba savanore, padeda vaikams ir benamiams.

Danijos princas Kristianas

Princui Kristianui, vyresniajam princo Frederiko sūnui, karalienės Margaretės II anūkui, dabar yra 15 metų. Įdomu tai, kad visi Danijos sosto įpėdiniai, gimę nuo XVI amžiaus, yra pavadinami Frederiku arba Kristianu.

Monako princas Žakas

Princas gimė 2014 m. gruodžio 10 d. Jis turi seserį dvynę, vardu Gabriela. Nors jis yra jos jaunesnysis brolis, jis buvo paskelbtas Monako sosto įpėdiniu.

Maroko princas Moulay Hassanas

2003 m. gimęs Maroko princas Moulay Hassanas, vyriausias karaliaus Mohannano sūnus ir sosto įpėdinis, šiemet baigė mokslus ir įgijo ekonomikos bei socialinių mokslų bakalauro laipsnį. Kitaip nei tėvas, kuris kalba arabų, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis bei specializuojasi teisėje, princas nori tapti lakūnu. Visai neseniai jis atstovavo savo tėvui tarptautiniuose vadovų susitikimuose, ir jo vaidmuo karališkojoje šeimoje tapo svarbesnis.

Nyderlandų princesė Katarina Amalija

Nyderlandų karalystės princesei Katarinai Amalijai dabar 16 metų. Ji yra vyriausia iš trijų karališkosios šeimos dukrų. Nors seserys yra karalių atžalos, jos lanko valstybines mokyklas. Princesė kalba olandų, anglų ir ispanų kalbomis, mėgsta jodinėti, žaisti ledo ritulį, dainuoti ir groti pianinu.

Norvegijos princesė Ingrida Aleksandra

Vyriausiai Norvegijos kronprinco Hakono dukrai dabar yra 16 metų ir ji paveldės tėvo sostą. Nors lanko valstybinę mokyklą, ji įstojo į privačią anglų kalbos mokyklą, kad tobulintų savo anglų kalbos žinias. Ingrida Aleksandra labai domisi aplinkos apsauga, mėgsta slidinėjimą, kikboksą ir vandens čiuožimą. 2016 m. buvo atidarytas jos vardu pavadintas skulptūrų parkas.

Ką manote apie šias garsiausių karališkųjų šeimų atžalas?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].