Šios katės į namus pritraukia laimę, džiaugsmą ir visapusišką sėkmę

Be abejonės, katės į namus atneša tam tikrą energiją. O kai kurios iš jų yra tokios ypatingos, kad pritraukia laimę, džiaugsmą ir visapusišką sėkmę. Jei dairotės naujo augintinio, atkreipkite dėmesį į šias gražuoles.

„Ryža“ katė

Kad sėkmės visada užtektų visose srityse, įsigykite rudos spalvos katę, bet būtinai su žaliomis akimis. Tokia katė užima pirmąją vietą labiausiai laimę pritraukiančių kačių reitinge.

Siamo katė

Apie šią veislę sklinda gandai. Vieni net sako, kad ši katė yra paliesta Visagalio rankos. Siamo katės grožis pritrauks namams palankią atmosferą, o jos apsukrus charakteris jus džiugins daugelį metų.

Tailando katė

Ji veikia kaip magnetas, pritraukiantis turtus ir sėkmę. Ji taip pat neša harmoniją ir taiką. Daugelyje šeimų, kurios augina tokią katę, sutuoktiniai užmezga gilų ryšį, o vaikai užauga laimingi ir dažniau mėgaujasi gyvenimu.

Trispalvė katė

Trispalvė katė pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę. Tai pajaus kiekvienas šeimos narys, todėl jūsų visų likimas dramatiškai pasikeis, bet, žinoma, tik pačia geriausia prasme.

Ar jau auginate namuose katę?

Katinas su skirtingų spalvų išvaizda tapo tėvu. Bet kačiukai gimė kitokie….

2018 metais ši unikali katė, vardu Narnia, patraukė daugelio žmonių dėmesį. Jūs tikriausiai prisimenate katę su mėlynomis akimis ir pilku ir juodu snukučiu. Jos savininkė Stephanie Jiminez sakė: „Mes tikrai nustebome, kai gimė Narnia. Iškart žinojau, kad ji yra ypatinga katė.“ ji pasakė!

Dabar Narnia yra dviejų kačiukų tėvas ir kačiukai paveldėjo dvi tėvo snukučio spalvas, kiekvienas po vieną. Brolis ir sesuo, pilkakailis Feniksas ir juodaplaukė Prada, pamėgdžiojo savo tėvą 50/50. Koks nuostabus genas.

Savo dviem neįprastomis spalvomis jis patraukė interneto vartotojų dėmesį

Katė

Tačiau neseniai šis katinas tapo tėvu ir turi du gražius kačiukus, kurie paveldėjo dvi skirtingas tėvo kailio spalvas.

„Narnia labai mėgsta žaisti su savo kačiukais. Jam viskas gerai “. Šeimininkas pasidalino savo įspūdžiais. Jos savininkė Stephanie yra kačių augintoja ir sukūrė keletą naujų kačių veislių. Įdomu tai, kad Narnia turi du kačiukus, Prada ir Phoenix, taip pat šviesiai rudus dvynius Orfee ir Ozanna, šviesiai juodą Roswell, pilką Rose.

Katė

Pažvelgę ​​į kačiukų motiną ir tėvą, galite pamatyti, koks galingas yra šis šeimos genas.

Narnijos mėlynos akys jiems yra stebuklas

Keista, bet jos kačiukai paveldėjo ir nuostabias tėvo mėlynas akis. „Tai labai reta“, – sakė moteris. Tik nedaugelis kačių pasaulyje turi aiškias mėlynas akis. Tai naujos rūšies genas, kuris vadinamas naujuoju ledu. “ tarė Stefanija.

katė

O birželio 29 d. Stephanie paskelbė gerą žinią, kad Narnia vėl taps tėvu

katė

Jis gimė Paryžiuje, bet dabar gyvena Didžiojoje Britanijoje. Pasak jo savininko, Narnijos genų tyrimai atskleidė, kad tai labai paslaptinga rūšis.

katė

katė

Kaip minėta aukščiau, Stephanie žinojo, kad ji yra unikali katė, kai pirmą kartą ją pamatė.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].