Sienų dekoras vaikų miegamajame. Paverskite kambarį nepakartojamu!

Vaikų kambario remontas yra labai varginantis ir atsakingas reikalas. Tačiau ši pamoka tėvams sukelia ne tik rūpesčių, bet ir teigiamų emocijų. Visi tėvai nori savo vaikui išskirtinai gero, todėl dekoras, kuriame vaikas praleis didžiąją laiko dalį, turi būti labai kompetentingas.

Visų pirma, remontuojant turėtų būti naudojamos tik ekologiškos medžiagos. Pačiam vaikui, kuris vis dar nieko nesupranta apie tam tikrų medžiagų naudą ir žalą, kambario išvaizda tampa lemiama.

Kokie dizaino sprendimai patiks vaikui?

Sienos su abėcėle

dekoras

Toks dekoras taps ne tik ryškiu ir neįprastu dizaino žingsniu, bet ir bus naudingas pačiam vaikui. Kartkartėmis jis atkreips dėmesį į piešinį, prisimindamas taisyklingą raidžių rašybą ir tvarką abėcėlėje. Raidės gali būti klijuojamos, ir jas pasidaryti patiems nėra sunku, naudojant tekstilę, plastiką, kartoną ar paprastą įvairių spalvų popierių.

Sienas galima dekoruoti naminėmis girliandomis iš daugiaspalvių vėliavų. Taip bus sukurta šventinė atmosfera, kambarys akimirksniu bus pakeistas, o po kurio laiko girliandas galima lengvai pašalinti.

Taip pat gali būti naudojama tekstilė sienų dekoravimui. Čia kalbame pirmiausia apie veltinį, nes jis sugeba atrodyti labai mielas ir vaikiškas. Priedai gali būti labai įvairūs, juos galite nusipirkti parduotuvėje arba pasigaminti patys.

Vaikas taip pat bus patenkintas įvairių gyvūnų vaizdais ant sienų

Be estetinės funkcijos, toks dekoras atliks ir mokymo funkciją. Vaikas, apžiūrėdamas gyvūnus, susipažins su fauna, prisimins vardus, kurie taip pat gali būti priklijuoti. Beje, nuotraukos gali būti ir animacinės, ir pačios realiausios.

Puošyba šviečiančiais žibintais taip pat atrodys gerai

dekoras

Šis dekoro variantas sukurs tikrai magišką atmosferą. Tėvams bus malonu skaityti pasaką prieš miegą, kai įjungtos girliandos. Tokias akimirkas vaikas prisimins visą gyvenimą.

Kita mokomojo dekoro versija bus pasaulio žemėlapio vaizdas ant sienos. Jį galima įsigyti tekstilės arba popieriaus pavidalu. Toks dekoras bus ypač įdomus augančiam vaikui, kuris jau pradėjo eiti į mokyklą.

Apskritai, vaikų kambario dizainas yra labai įvairus. Ir mylintys tėvai tikrai ras laiko ir pinigų, kad suteiktų mažos magijos savo vaiko vaikystėje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].