Angelo Mastropetro – 37 metų vyras, prieš išeidamas iš darbo, dirbo sėkmingos didelės kompanijos vadovu. Tai greitai pasikeitė, kai jam buvo nustatyta sunki liga – išsėtinė sklerozė.

REKLAMA

Tuomet jis nusprendė ką nors prasmingo padaryti savo gyvenime. Nusprendęs vienus metus pailsėti nuo darbo ir tiesiog leisti pinigus, jis ryžosi viską palikti ir iškeliavo į Vorčesteršyro grafystę, Jungtinėje Karalystėje. Ten jis nusprendė pasistatyti savo svajonių namus!

Angelo šį urvą atrado dviračių žygio su draugais metu, kai jie ieškojo prieglobsčio nuo lietaus.

REKLAMA

Jį taip sužavėjo šis urvas, kad nusipirko žemę, kurioje urvas ir buvo. Ekspertai, įvertinę urvo amžių nustatė, kad jam maždaug 3000 metų, tačiau jau 1940 metais jis buvo naudojamas kaip rezidencija.

REKLAMA

Jo pavadinimas galėtų būti išverstas kaip „Akmens Valdovas“. Angelo Mastropetro traukė akmuo, o urvas ir mintys ten įsirengti namą, turbūt, jau seniai nedavė ramybės.

REKLAMA

Praleidęs penkias dienas, tiesiog darydamas langus sienose jis suprato, kad tai nebus lengva… Jam reikėjo daugiau pagalbos.

REKLAMA

Tai yra tai, kas turėjo būti naudojama kaip vonia, bet vėliau buvo pakeista į dušą. Sunaudojamo vandens kiekis buvo per didelis, todėl taupiau buvo naudoti dušą.

REKLAMA

Suprojektuotas namas turėjo būti patogus ir funkcionalus, o taip pat ir ekologiškas. Po penkerių metų ir 80 tonų išgabento akmens, namas buvo galutinai baigtas!

REKLAMA

Vidinės olos sienos buvo nudažytos baltai, tačiau vis tiek jaučiasi, kad esate oloje.

REKLAMA

Šiame name yra miegamasis, biuras, židinys, svetainė, vonios kambarys, tualetas, virtuvė, sandėliukas ir net terasa! Norėdamas turėti daugiau kambarių, jis juos gali tiesiog iškasti!

REKLAMA

Virtuvėje yra visi patogumai: karštas vanduo, didelė viryklė ir gartraukis. Šildymas yra po grindimis, todėl iš akmens pastatytame name šaltis nėra problema.

REKLAMA

Siekdamas kuo labiau išlaikyti autentišką aplinką, kurioje namas buvo pastatytas, Angelo naudojo natūralias medžiagas ir išlaikė išlenktas linijas urvo sienose.

REKLAMA

Viename interviu Angelo yra sakęs, kad nori ramiai gyventi, ir atrodo, kad tai bus tikra realybė!

REKLAMA

Angelo dabar gyvena daug geriau, atokiau nuo viso miesto streso. Jis užsidirba pragyvenimui, dirbdamas konsultantu. Be to, leidžia laiką savo nuostabiame naujame name, bandydamas nugalėti savo ligą.

REKLAMA

Koks nuostabus yra šis urvas! Turbūt daugelis norėtų čia likti! Dalinkitės šiuo straipsniu, jei manote, kad pasikeitimas buvo tikrai neįtikėtinas!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.