Seni puodai. Kaip juos prikelti antram gyvenimui ir papuošti namus?

Geras puodas, kaip sako prancūzai, yra pirmoji geros vakarienės sąlyga. Bet net geriausias anksčiau ar vėliau tampa bevertis. Atsiranda įbrėžimai, pažeidžiama emalė, kurios dalelės gali patekti į maistą. Kaip dar gali pasitarnauti seni puodai buityje?

Seni puodai

Kai puodai tampa netinkami, kad būtų naudojami pagal paskirtį, jiems gali būti suteiktas naujas gyvenimas ir jie gali tapti dekoratyviniais elementais ir naudingais daiktais.

Norėdami gaminti daiktus iš senų puodų, jums reikia šiek tiek kantrybės ir kūrybingų idėjų, kuriomis mes šiandien pasidalinsime su skaitytojais!

1. Arbatinukų, puodų ir kitų virtuvės reikmenų lempos. Labai graži idėja!

2. Norite eiti į kempingą, bet nėra tinkamo puodo? Mes parodysime, kaip padaryti tokį puodą patiems.

Norėdami tai padaryti, atsukite varžtus ir nuimkite plastikines rankenas, tada įkiškite plieninį laidą į laisvas skyles, pritvirtindami jo galus.

3. Seni puodai gali tapti puikiu praustuvu, kurį galima pakabinti bet kur, pavyzdžiui, ant tvoros, sienos ar specialaus stovo.

Seni puodai

4. Senų puodų ir keptuvių dangčiai gali tapti virtuvės kabliukais.

5. Praleiskite keletą valandų, sukurdami neįprastą sodo ar balkono dekoraciją.

Seni puodai

Gėlių vazonai gali būti seni emaliuoti puodai, dubenys ir arbatinukai.

Jei jūsų puodas yra nerūdijančio plieno arba emaliuotas, naudokite matinį purškiamąjį laką.

Seni puodai

Bet kokie dažai, įskaitant metalo dažus, gerai neprilimpa prie nerūdijančio plieno ir emalio, o lakas užtikrins reikiamą sukibimą.

Dabar jau žinote, kad jūsų namai būtų jaukūs ir gražūs, pasitarnauti gali seni puodai. Reikia tik šiek tiek laiko ir fantazijos!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].