Sekmadienio ritualai sėkmei, gerai nuotaikai ir meilei

Sekmadienį galima sėkmingai praleisti ir įnešti į gyvenimą reikiamų pokyčių. Atlikite sekmadienio ritualus ir džiaukitės geresniu gyvenimu.

REKLAMA

Kiekviena savaitės diena turi savo energiją, kuri gali ir padėti, ir pakenkti. Ekspertai rekomenduoja paskutinę savaitės dieną pradėti nuo geros nuotaikos ir pasiteisinusių ritualų. Jų pagalba kiekvienas galės ilgam pritraukti sėkmę, meilę ir optimizmą.

REKLAMA

Sekmadienio sėkmės ritualas

Pabudę tris kartus nusiplaukite veidą vėsiu vandeniu, leiskite jam nutekėti ir sakykite:

„Lašas po lašo, nesėkmė mane palieka, negatyvas nuplaunamas vandeniu, laimė pritraukiama”.

REKLAMA

Po to kruopščiai nusišluostykite veidą ir sakykite:

„Pritraukiu sėkmę, daugiau problemų ir bėdų nepatiriu”.

REKLAMA

Stiprus meilės ritualas

Degant raudonai žvakei, sakykite:

„Ugnis įsiliepsnoja, širdyse yra ugnis, mintyse – meilė, už nugaros – sparnai. Nuo sekmadienio prasideda naujas gyvenimas, baigiasi vienatvė”.

REKLAMA

Po to parašykite laišką, jame nurodykite viską, ko tikitės iš laimingų santykių. Vokas užklijuojamas žvakės vašku ir padedamas nuošalioje vietoje.

Ritualas gerai nuotaikai

Sekmadienį pradėti gera nuotaika padės ritualas, atliekamas prie atviro lango. Sakykite:

REKLAMA

„Atsidarau langą, įsileidžiu gerą nuotaiką, iš namų iššluoju nesėkmes ir liūdesį. Tegul vėjas apžiūri kiekvieną namų kampelį ir pasiima ilgesį su savimi”.

Po to po vieną atidarykite visus namų langus ir pakartokite šiuos žodžius. Lengvas namų valymas taip pat bus naudingas, nes dulkės ir nešvarumai yra negatyvumo šaltinis, o tai reiškia, kad norint kiekvieną dieną pradėti su šypsena, juos reikia pašalinti.

REKLAMA

Sekmadienio

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].