Šamanų patarimai: daiktai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Šamanų patarimai, kurie pravers gyvenime! Jie atskleidė, į kokius daiktus turime atkreipti dėmesį. Tai neįtikėtina ir labai įdomu! Šie patarimai suteiks naujų žinių apie daiktus ir padės pritraukti sėkmę į namus!

1. Eidami gatve ir pamatę ant žemės gulinčią plunksną, ją pasiėmę ir parnešę namo galite įdėti į vazą, pakabinti ant sienos ar net tiesiog padėti į lentyną. Tai yra galingas amuletas, kurį jums suteikė dangus. 

2. Rinkite akmenis iš upių. Jie turi didelę jėgą ir energiją.

3. Išbandykite viską, ką galite, kad padėtumėte kitiems. Jei negalite jiems suteikti džiaugsmo, bent jau nepadarykite žalos.

4. Norint priartėti prie svajonės, kartais pakanka žengti bent vieną žingsnį jos link. Nebijokite sunkumų, jie visada yra ir bus. Kelias į svajonę prasideda nuo jūsų pastangų!

5. Pirmasis jūsų moralinis principas turėtų būti atsisakymas kam nors pakenkti. Šis principas jūsų gyvenime turi būti labai tvirtas. Stenkitės mintyse galvoti, kad niekuomet niekam nepakenksite ir įsidiegsite šį principą.

šamanų patarimai

6. Kai tapsi gyvų kitų laimės šaltiniu, pats tapsite laimingas. O jei tapsite kitų kančių šaltiniu, pats pirmas tapsite nelaimingas. Pagalvokite apie tai…

7. Bent valandą per dieną pabūkite tyloje… Jums to reikia tiek pat, kiek ir bendravimo.

8. Gebėjimas mylėti yra nuostabiausias ir geriausias įgūdis, koks tik egzistuoja žemėje. Žinokite, kaip mylėti visus, net savo priešus!

9. Paprastai savo praeitį vadiname auksiniu laiku, auksinėmis dienomis. Tai klaida. Labai svarbu suprasti, kad būtent kiekviena jūsų gyvenimo akimirka yra tas auksinis laikas.

10. Nėra tobulos religijos ir tikėjimo, nėra ir blogesnės už kitas, Dievas yra vienas. Taigi melskitės bet kam, kam norite, tačiau prisiminkite labai svarbias taisykles: gyvenkite pagal sąžinę, gerbkite protėvius, mylėkite aplinkinius.

11. Yra toks labai geras posakis: „Davėjo ranka nenuskurdins“. Jei įmanoma, pabandykite duoti pinigų nepasiturintiems ir vargstantiems. Nesvarbu, kokia tai būtų suma, pats procesas yra svarbus.

12. Gyvenimas yra velniškai trumpas. Nešvaistykite laiko vien alkoholiui ir nešvankybėms. Geriau pagimdykite vaikų, atsipalaiduokite ir nuveikite daugybę kitų jus džiuginančių dalykų!

13. Jei jūsų mylimasis pradeda ant jūsų pykti, nors ir esate nekaltas, tvirtai jį apkabinkite ir laikykite, kol jis nusiramins.

14. Jei jaučiatės blogai ir mieguisti, tiesiog dainuokite… Dainuokite tai, ko nori jūsų siela. Kartais ji nori tiesiog su jumis pasikalbėti…

šamanų patarimai

15. Visada atsiminkite: nėra pačios ištikimiausios religijos, nėra teisingiausio tikėjimo, protingiausių įvairių kultų kunigų. Dievas yra vienas. Dievas yra kalno viršūnė ir skirtingi tikėjimai bei religijos veda mus prie šios viršūnės. Melskitės – kam norite, bet žinokite, kad jūsų pagrindinis tikslas yra gyventi be nuodėmių bei pasiekti ir pažinti Dievą.

16. Prisiminkite vieną labai svarbų dalyką gyvenime: kiekvienas gauna tai, ko nusipelnė. Nelaikykite problemų savo sieloje ir mintyse, tada problemos nepasieks ir jūsų kūno.

17. Nedaugelis supranta, kad pats žmogus atsako už savo gyvenimą. Visos blogos mintys kitų atžvilgiu galiausiai bus nukreiptos atgal į jus. Visas pavydas galų gale sugrįš ir pas jus. Jei norite to išvengti, gyvenkite ramiai ir išmintingai… Dažniau šypsokitės ir praeiviai, artimieji bei net pats gyvenimas šypsosis jums.

18. Jei norite būti gerbiamas – gerbkite kitus. Atsakykite gerui geru, o blogumus ignoruokite. Asmuo, sukėlęs blogį, labiau kentės dėl to, kad jūs į tai nekreipėte jokio dėmesio.

19. Negerkite. Alkoholis gadina kūną, smegenis ir sielą. Jei esate šamanas, ezoterikas ar kažkas kitas, užsiimantis šiais dalykais ir geriantis, tada greitai pritrūksite visų jėgų ir Dvasios jus nubaus. Alkoholis tikrai žudo, nekvailiokite. Jei norite atsipalaiduoti, apsilankykite pirtyje, jei norite smagiai praleisti laiką – dainuokite.

20. Niekada nesigailėkite dėl to, kas nutiko. Viskas, kas nutinka, vyksta Dvasių valia ir viskas galiausiai pasisuks į gerąją pusę.

21. Klausydamiesi geros muzikos, jūs išvalote save nuo neigiamos energijos, sukauptos per dieną. Muzika yra tam tikra meditacija, galinti suteikti harmonijos su savimi jausmą.

22. Jei jus įskaudino, nebijokite verkti. Tuomet jums širdį skaudės mažiau ir galėsite lengviau kvėpuoti.

šamanų patarimai

23. Jei jaučiate, kad kažkokia problema neišspręsta iki galo, pabaikite ją išspręsti, kitaip nerasite sau ramybės, vis galvosite apie tai.

24. Kai moteris perka maisto produktus, perka būsimas savo šeimos laimės dienas. Kiekviena šviežia, graži, prinokusi ir maloniai kvepianti daržovė ar vaisius yra laimingo ir ramaus šios šeimos gyvenimo dalis. Vyras savo ruožtu turi aprūpinti moterį pinigais, kad ji galėtų pasirinkti aukščiausios kokybės gaminius. Šeima, kurioje taupomas maistas, tampa skurdi ir nelaiminga, nes taupydami maistą, taupote ir savo artimųjų laimę.

25. Jei jaučiate, kad jums nesiseka ir kažkas jus vargina, pradėkite daryti lėtus kūno judesius šokio forma. Grąžinsite sau energiją ir išvalysite blogas mintis.

Šamanų patarimai yra labai išmintingi. Jie stengiasi mums padėti ugdyti moralines vertybės ir gyventi teisingiau. Ar šamanų patarimai jus privertė susimąstyti? Ar stengsitės jų laikytis?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].