Rugsėjo 18 d. prasideda magiškas laikotarpis, kuris pasikartoja kartą per 3 metus!

Rugsėjo 18 d. prasidės stebuklingas laikotarpis, per kurį tai, ką padarysime gero, padvigubės. Jis truks iki spalio 16 d. Šiuo laikotarpiu kursime savo karmą. Vadinasi, tai, ką per šį laikotarpį padarysite, labai paveiks jūsų tolimesnį gyvenimą.

Kaip susikurti gerą karmą?

Darykite gerus darbus, užsiimkite labdara, atsisakykite žalingų įpročių ir pradėkite diegti naujus, gerus įpročius. Šios dienos skirtos tam, kad pasodintume gėrio ir optimizmo sėklas savo gyvenime.

Jei jau seniai norėjote pradėti sportuoti – tai jūsų laikas! Jei ketinate mesti rūkyti – tai jūsų laikas! Jei planuojate studijuoti ir įgyti naujų žinių – tai pats idealiausias metas! Jei jau seniai norėjote pradėti ką nors veikti – pradėkite, nes tai – jūsų laikas ir jis idealiai tinka pradžiai! Viskam, kas liečia jus asmeniškai, bus uždegta žalia šviesa!

Ko geriau nedaryti?

Šiuo laikotarpiu veiksmai, nukreipti ne į vidų, o į išorę, bus neigiami. Šiuo metu nėra palanku tuoktis, planuoti šeimos pagausėjimą, nepatartina pirkti buto ar namo, keltis į naują vietą. Geriau nepradėti teisminių procesų, nesivelti į kivirčus, nesivaržyti su žmonėmis.

Svarbiausia yra tai, kad šio laikotarpio magija veikia, nesvarbu, ar tikite ja, ar ne. Visos pastangos, kurias šį mėnesį įdėsite į saviugdą, duos vaisių.

Jei perskaitėte šį straipsnį iki rugsėjo 18 d., tai yra tikrų tikriausias ženklas! Išeikite pasivaikščioti ir pagalvokite, kokio gėrio trūksta jūsų gyvenime. Kas jus stabdo? Ko norite atsikratyti ir ką norėtumėte pritraukti į savo gyvenimą? Net jei dabar nežinote atsakymų, jie paaiškės iki stebuklingo laikotarpio pabaigos.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].