Kaip parodė amerikiečių mokslininkų tyrimas , rugsėjį gimę vaikai yra patys geriausi studentai.

Tyrimas parodė, kad kuo vyresni vaikai pradedant lankyti mokyklą, tuo aukštesni pažymiai jiems suteikiami, o tai daro teigiamą poveikį visam jų gyvenimui.

Ankstyvieji vaikystės įspūdžiai ilgą laiką išsaugomi žmogaus gyvenime, o tai, kas vyksta vaikystėje, daro įtaką suaugus.

Tyrime buvo įvertinta, kaip gimimo mėnuo įtakoja akademinius rezultatus. Mokslininkai nustatė, kad rugsėjį gimę vaikai yra geriausi mokykloje, o rugpjūtį, priešingai.

Tačiau to priežastys neturi nieko bendra su astrologija. Reikalas tas, kokio amžiaus vaikas pradeda eiti į mokyklą.

Paaiškėjo, kad skiriasi pažymiai, kuriuos gauna rugpjūčio ir rugsėjo vaikai. Ir jei pradžioje šis skirtumas nėra labai didelis, tada jis sustiprėja per visą mokyklos gyvenimą.

Be to, be gerų akademinių rezultatų, rugsėjo vaikai labiau pasitiki savimi, jie labiau linkę mokytis toliau.

Floridos universiteto mokslininkai ištyrė informaciją apie daugiau nei milijoną moksleivių, gimusių nuo 1994 iki 2000 metų. 

Tyrėjai ypatingą dėmesį skyrė vaikų gimimo mėnesio skirtumams. Nepaisant to, skirtumas tarp rugsėjo ir rugpjūčio vaikų buvo gana ryškus.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].