Nuo neatmenamų laikų buvo įprasta atlikti įvairias ceremonijas ir ritualus rudens lygiadienio dieną. Rugsėjo 22 d. kiekvienas galės įgyti finansinės gerovės ir pagerinti sveikatą atlikdamas paprastus ritualus. Rudens lygiadienis yra labai svarbi diena.

Rudens lygiadienis yra laikas, kai kosmoso energija gali padėti bet kokiame darbe, jei viskas nukreipta į gerą rezultatą. Ekspertai rekomenduoja negaišti laiko ir rengti ceremonijas, kurios pritrauks pinigų ir padės pagerinti sveikatą.

lygiadienis

Ritualas, skirtas sustiprinti imuninę sistemą

Rudens lygiadienio dieną galite pasidaryti vitaminų gėrimą, kuris sušildys ir sustiprins jūsų energiją. Jį galite pasirinkti pagal Zodiako ženklą arba pasiimti universalių gydomųjų žolelių. Gėrimas geriamas lėtai. Svarbu pakartoti šį ritualą per tris dienas po lygiadienio.

Ritualas, skirtas gydymui

Pabudę ryte nusiprauskite po vėsiu dušu, tada nusišluostykite, pasidarykite mėgstamo gėrimo ir sakykite: „Sveikata gerėja, jėgų daugėja. Dienos trumpėja, sveikata manęs nepalieka“. Išgėrę gėrimą, tris kartus nusiplaukite veidą sakydami: Aš nuplaunu ligas vandeniu, daugiau nežinau jokių negalavimų.”

Rugsėjo 18 diena - magiška. Tai įvyksta tik kas 3 metus!

Ritualas nuo skurdo

Gatvėje surinkite nukritusius lapus, nueikite prie artimiausio vandens telkinio ir vieną po kito lapus nuleiskite ant vandens paviršiaus, sakydami:

„Aš paleidžiu skurdą, neturiu daugiau problemų dėl pinigų. Lapai krinta, jie krenta ant vandens, problemos palieka mane, jos paliekamos vandenyje“. Pasakius šiuos žodžius, po lapais turėtų būti numesta moneta ir pasakyti žodžiai: „Tebūnie!“. Eidami namo su niekuo nesikalbėkite.

Pinigų pritraukimo ritualas

Įsidėkite po monetą į kiekvieną drabužių kišenę ir išimkite tik vėlai vakare. Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio, po vieną jas dėkite į taupyklę, sakydami: „Įdėjau vieną monetą – bus pridėta jų dar dešimt, finansinė gerovė pasibels į duris, ji neišeis iš namų“. Taupyklę papurtykite tris kartus ir kasdien papildykite bent viena moneta, kad namuose nebūtų vietos skurdui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].