Radiniai gatvėje: kokie daiktai gali pavogti laimę ir gerovę?

Kiekvienas daiktas turi savo energiją ir blogai nusiteikusių žmonių rankose gali tapti grėsme laimei ir gerovei. Sužinokite, kokių radinių nereikėtų imti ir kelti nuo žemės, kad apsisaugotumėte nuo galimo negatyvo.

Raktai

Rasti raktai gali nešti niokojimo ir skurdo energiją. Tokie daiktai gali nubaidyti finansus, todėl negalite jų neštis namo. Tokį radinį galima atsargiai nosine ar pagaliuku pakelti nuo žemės ir padėti gerai matomoje vietoje.

Pinigai

Pinigų energija ypač stipri, o daugiausiai neigiamos įtakos turi monetos, ypač jei jos randamos kryžkelėje. Pinigai dažnai naudojami ceremonijose ir ritualuose, siekiant išsivaduoti iš neigiamų programų, o tai reiškia, kad paimdamas radinį galite perkelti kitų žmonių problemas sau. Jei pinigus vis tiek pakėlėte, juos reikia išleisti nedelsiant ir smulkmenoms. Lengvi pinigai turėtų lengvai išnykti, tada bus galima išvengti problemų.

praturtėti

Aštrūs daiktai

Peilius, smeigtukus, žirkles ir kitus aštrius daiktus imti bioenergetikos specialistai griežtai draudžia. Be infekcijos atsitiktinio sužalojimo atveju, šie dalykai gali turėti negatyvo, kuris gali apnuodyti gyvenimą.

Veidrodžiai

Gatvėje rastų kišeninių veidrodžių imti negalima, o žiūrėti į juos dar pavojingiau. Magiškos šių daiktų savybės gali privesti prie rūpesčių, o jei išmestas daiktas buvo ritualo dalis, – prie didelių gyvenimo problemų.

Šukos

Šie daiktai kaupia savyje buvusių savininkų energiją. Pasiėmęs svetimą daiktą į savo namus galite pritraukti visas svetimo žmogaus bėdas. Gatvėje rastų šukų nereikėtų naudoti net kruopščiai nuplovus.

Kryžiai ir ikonos

Tikėjimo išpažinimai turi šventą prasmę ir yra skirti naudoti tik vienam asmeniui. Tokius radinius, jei gaila palikti gatvėje, reikia nunešti į šventyklą ar bažnyčią, tačiau jokiu būdu negalima jų pasilikti asmeniniam naudojimui. Specialistai teigia, kad svetimų kryžių nešiojimas išprovokuos ankstesnio savininko likimą, o jei jis buvo nepavydėtinas, problemų nepavyks išvengti.

Žaislai

Kartais gatvėje galite rasti vaikišką minkštą žaislą, tarsi pamirštą savininko. Toks daiktas gal ir nėra problemiškas, bet geriausia tokį radinį apeiti. Žaislai, ypač tie, kurie atrodo kaip gyvi žmonės, dažnai naudojami magiškiems ritualams ir gali labai pakenkti gerovei.

Kieno nors kito daiktas, kad ir koks jis būtų, turi būti grąžintas savininkui laikantis visų atsargumo priemonių arba paliktas vietoje. Daiktų energija yra stipri, todėl bet kokį radinį reikia apeiti, kad nepakenktumėte sau.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].