Mokslininkai iš Sasekso universiteto nustatė, kaip greitai ir lengvai užmegzti kontaktą su katėmis, naudojant  joms būdingą kačių žvilgsnį.

Psichologų teigimu, prisimerkęs katės žvilgsnis yra analogiškas žmogaus šypsenai, todėl taip augintiniai išreiškia savo pasitenkinimą ir demonstruoja savo pozityvų nusiteikimą.

Kaip pasirinkti tinkamą katino veislę pagal horoskopą?

Ekspertai nustatė, kad katės, atsakydamos į panašius savininkų veiksmus, prisimerkia ir lėtai mirkčioja. Be to, po tokių žmogaus veiksmų gyvūnai labiau linkę prieiti arčiau žmogaus rankų.

Pažymima, kad dabar kačių šeimininkai gali daug tiksliau įvertinti savo augintinių vidinę būseną.

Pūkuotas horoskopas: koks yra jūsų katės zodiako ženklas?

Pūkuotas horoskopas: koks yra jūsų katės zodiako ženklas?

Katės taip pat turi teisę į zodiako ženklą ir asmeninį horoskopą! Juk jos turi  ne ką lengvesnį charakterį, mėgstamą ir nemėgstamą veiklą, visos jos elgiasi skirtingai. Ką mes galime pasakyti apie pasipūtusias kates? Katės horoskopas padės geriau suprasti jūsų mažo augintinio elgesį.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

katės

Po Avino ženklu gimsta aktyvios katės, mėgstančios medžioti ir persekioti grobį. Agresyvios iš prigimties, jos nėra tokios, kad trintųsi į kojas ir prašytų paglostyti. Bet jos vis tiek išpažins savo meilę, atnešdamos jums savo mažas „dovanėles“, tas, kurias susekė ir pagavo. Skirkite joms daugiau dėmesio, pažaiskite ir jos gali taip išsekti, kad kurį laiką net miegos ant jūsų kelių.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jaučio ženklo kačiukai yra tikri hedonistai. Jie valgys visą maistą iki paskutinio kąsnio, ir kuo stipresnis kvapas, tuo geriau. Beje, pavalgę priešpiečius, jie gali bandyti dar pavalgyti ir iš jūsų lėkštės. Kai jie bus patenkinti, jie numes savo mažą apkūnų kūną ant jūsų kelių ir nurims, todėl neturėsite kito pasirinkimo, kaip juos glamonėti ir glostyti, kol užmigs.

Dvyniai (gegužės 21 d. – 20 birželio)

katės

Jei katė gimė po Dvynių ženklu, tada jūs priėmėte ne vieną, o tūkstantį gyvūnų. Šie padarėliai sujungia milijoną skirtingų asmenybių, ir yra įmanoma, kad Dvyniai katės yra atsakingos už tai, kad šie augintiniai turi tokią dviprasmišką reputaciją. Juk pavasaris yra laikas, kai gimsta dauguma kačiukų, todėl daugelis jų yra gimę po Dvynių ženklu. Jie labai gerai bendrauja su žmonėmis. Šio ženklo katės turi savo kalbą, su kuria jų savininkui praneša, kai yra alkanos, kada nori žaisti, miegoti. Aktyvūs, ištvermingi, smalsūs, nenustebkite, jie pasiims jūsų papuošalus ar monetas iš piniginės, kad tik galėtų žaisti.

Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Išgirdę apie drovias kates, greičiausiai kalbate apie Vėžio ženklo. Mielos, ramios ir meilios katės – Vėžiai mieliau renkasi ramią atmosferą, o triukšmas jas tik varo iš proto. Jos su savo šeima elgiasi atidžiau nei su kitomis katėmis – ar tai būtų jų pačių kačiukai, ar jūs. Jos seks jus paskui, visais būdais išreikšdamos savo meilę ir tikėdamos to paties atgal. Jei nerandate savo kačiuko, pažiūrėkite po lova ar drabužinėje – kartais jam tiesiog reikia pabūti ramybėje.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

katės

Šio ženklo mažieji augintiniai pareikalaus daug valandų jūsų dėmesio. Ir jiems taip pat labiausiai reikia pasilepinti, duoti žaislų, kitaip jie tampa agresyvūs. Jie tikisi, kad šeimos nariai su jais elgsis kaip su karaliais, o jei nekreipsite į juos pakankamai dėmesio, tada tikėkitės bausmės – jūsų naująją sofą gali apgadinti katės nagai.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės kačiukams esate vergas, kuris turi tarnauti 24 valandas per parą. Jei to nepadarysite, jie kniauks, kandžiosis ir draskysis, todėl galite pamanyti, kad jie išprotėję. Bet iš tikrųjų nėra taip sunku juos nudžiuginti. Tiesiog visada nupirkite jiems mėgstamo maisto ir apsupkite švara, nes jie tai labai vertina. Jie patys yra tvarkingi ir mėgsta, kad viskas aplinkui būtų vienoda.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

katės

Jūsų Svarstyklių ženklo kačiukas turi nuostabiausias akis ir puošnų šilkinį kailį. Jis praleidžia daug laiko prausiantis ir dar daugiau laiko komunikuodamas, net jei jums nėra nuotaikos žaisti ir kalbėtis. Įsitikinkite, kad jūsų kačiukas turi su kuo užsiimti, kitaip būsite nustebinti sugadintais batais. Svarstyklėms reikia kompanijos, o tam geriausiai tinka Dvynių katės. Bet kačiukas-Svarstyklės labai džiaugsis ir jūsų kompanija.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Ar žinote ženklą apie juodą katę, kertančią kelią? Taigi, ši katė yra tipiška jūsų Skorpiono ženklo katė, tamsi ir paslaptinga. Šie kačiukai yra drąsūs, nenuspėjami ir kerštingi, ypač jei priversite juos pavydėti paglostydami kitą katę. Kaip tu galėjai? Šis kačiukas vieną akimirką galima pripildyti jus meilės, o kitą dieną piktai šnypšti, ir net nesuprasite priežasties. Slaptieji Skorpionai mėgsta nuo jūsų slėptis, kai juos šaukiate. Jie mielai slėps jūsų daiktus, todėl neturėtumėte jų palikti tiesiog namuose.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

katės

Ar žinote kačių tipą, kuris dingsta kelioms dienoms, o paskui grįžta ir atrodo labai pavargę? Tai tipiškas Šaulio ženklo katės apibūdinimas, mėgstanti nuotykius, visada ieškanti naujos patirties. Jos mėgsta vaikščioti, tyrinėti naujas teritorijas, net jei tai nėra saugu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šios katės žino, kas yra šeimininkas. Drovus ir rimtas, jūsų Ožiaragio kačiukas išreikš savo ištikimybę jums, bet ir to paties pareikalaus mainais. Jie nepriima „ne“ kaip atsakymo, jie yra atkaklūs ir visada pasiekia tai, ko nori, arba didžiulėmis akimis, arba aštriais nagais. Taigi, jei paliksite jį už uždarų miegamojo durų per naktį, jis visą naktį bandys atidaryti duris, kol jo neįsileisite.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

katės

Jei jūsų kačiukas yra keistas ir neįprastas, atrodo kaip pašėlęs kailio kamuoliukas ir myli maistą, kurio neliestų jokia kita katė, tada čia Vandenis. Visi jo elgesio keistumai atsiranda dėl intelekto, nepriklausomybės ir ekscentriškumo derinio. Jie negali pakęsti nuobodulio, todėl geriau, kai jie visada turi kuo pasilinksminti, kitaip jų smalsumas gali sukelti problemų – tereikia atsiminti, ką katės tradiciškai gali padaryti.  Laimei, katės turi devynis gyvenimus.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Kūrybinės Žuvys yra tikra savininko svajonė. Prieraišios, laimingos, paprastai jos ramios ir taikiai veikia savo šeimininką. Jos nereikalauja padidinto dėmesio sau, nes jų vidinis pasaulis yra labai turtingas ir jos domisi net vienatve. Jos taip pat geba intuityviai jausti jūsų būseną ir, jei grįšite namo pavargę ar blogos nuotaikos, jos visais įmanomais būdais parodys jums savo meilę, kol pasijusite geriau.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].