Priglaudus kačiuką iš prieglaudos, jo nuotaika visiškai pasikeitė

Kačiukas, vardu Rėjus, pats išsirinko sau šeimininkę. Jis tiesiog nuėjo prie vienos merginos, kai ji lankėsi gyvūnėlių prieglaudoje ir užkariavo jos širdį. Rėjus buvo iškart parsivežtas į merginos namus ir priglaudus kačiuką iš prieglaudos jo nuotaika visiškai pasikeitė. Atrodo, tarsi jis visą laiką šypsotųsi. 

Priglaudus kačiuką iš prieglaudos jis tiesiog nušvito. Jį laikanti mergina prisipažino, kad neketino pasiimti kačiuko, nes namuose jau ir taip turėjo dvi kates, bet vis užsukdavo į prieglaudą padėti kitiems gyvūnams. Ten ji ir pamatė Rėjų ir suprato, kad nori priglausti ir jį. Vyresnės katės iškart į savo kompaniją priėmė šį mažylį. Visi drauge puikiai sugyvena ir vienas kitą palaiko.

Pūkuotas stebuklas iškart įsikūrė namuose ir dabar visose nuotraukose jis šypsosi savo šeimininkams.

Rėjus tikras saulės spinduliukas!

priglaudus kačiuką

Jis labai mėgsta miegoti pasislėpęs po antklode.

priglaudus kačiuką

Dabar Rėjus užaugo ir virto nuostabiu katinu, tačiau jis niekada nenustoja šypsotis.

priglaudus kačiuką

Argi šis katinas nežavi savo grožiu? Gera, kai priglausti gyvūnai iš prieglaudų vėl gali džiaugtis geru gyvenimu!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].