Kol išrenkame dovaną mylima žmogui, kartais net nupuolame nuo kojų – taip sunku apsispręsti! Moterims išrinkti dovaną yra truputį lengviau nei vyrams. O vyrams neretai nusprendžiama dovanoti laikrodį.

Tačiau yra prietarų, kad taip daryti nevalia. Kodėl?

Laikrodžio dovanojimo draudimo priežastys

Manoma, jog mūsų protėviai tikėjo, kad tokia dovana išprovokuos išsiskyrimą. Tiesa tai ar ne, sunku pasakyti. Tačiau jei norite atsikratyti nemėgstamo žmogaus, pabandykite pasinaudoti šiuo neįprastu metodu.

Pasak liaudies išminties, žmogui nereikėtų dovanoti aštrių daiktų. Tai liečia ne tik peilius, bet ir laikrodžius, nes juose yra rodyklės, kurios baigiasi smailiais galais.

Kai kuriose šalyse tikima, kad dovanotas laikrodis yra kvietimas į jų pačių laidotuves. Ir kad tokiu būdu žmogui linkima kuo greitesnės mirties.

Kaip dovanoti laikrodį?

Kad apeitumėte visus prietarus, reikia laikytis kelių taisyklių.

Įteikę žmogui tokią dovaną, paaiškinkite situaciją ir paprašykite grąžinti kad ir 5 centus. Tokiu būdu išeis, kad jūs jam laikrodį pardavėte, o ne padovanojote. Tada prietarai jau nebeveiks.

Arba vietoj įprasto laikrodžio dovanokite elektroninį. Tai padės išspręsti visas problemas vienu metu.

Arba tiesiog nusiveskite žmogų į laikrodžių parduotuvę ir leiskite pačiam išsirinkti. Minusas tas, kad žmogaus pasirinktas laikrodis gali viršyti jūsų finansines galimybes.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].