Prietarai, susiję su gimtadieniu. Kaip šią dieną praleisti kuo sėkmingiau?

Gimtadienis yra nuostabi šventė. Ją paprastai švenčiame šeimos ir draugų rate. Sužinokite, kokie prietarai supa šią dieną. Manoma, kad jei jų laikysitės, gimimo dieną pritrauksite sau sėkmės visam gyvenimui.

Manoma, kad sukaktuvininkas turėtų ne tik pats gauti dovanų, bet ir paruošti mielų smulkmenėlių kiekvienam svečiui. Tokiais abipusiais manais ne tik apsikeičiama teigiama energija, bet ir pritraukiama sėkmės į gyvenimą.

Kitas prietaras teigia, kad gimtadienį švenčiantis žmogus turėtų iškepti tortą, įdarytą grikiais ir kiaušiniais. Šį kepinį reikia perlaužti virš sukaktuvininko galvos, kad pritrauktumėte sėkmės. Po šventės tortą vidurnaktį išneškite į lauką, kad gimtadienį atšventęs žmogus neturėtų rūpesčių visus metus.

Sukaktuvininkas taip pat turėtų atsakyti į svečių sveikinimus, kad tų sveikintojų, kurių siela serga, neigiama energija grįžtų pas juos atgal. Šis metodas padeda išvengti užslėptų piktų palinkėjimų, taip pat nuoširdžiai padėkoti brangiausiems žmonėms bei tiems, kurie iš tikrųjų linko viso ko geriausio.

Per gimtadienį būtina uždegti žvakutes ant torto ir sugalvoti norą. Manoma, kad kiekvienais metais uždegus žvakę ant torto, danguje įsižiebia žvaigždė, kuri įgyvendina svajones, jei jomis tikite ir jų siekiate.

Per savo gimtadienį negalima skolintis ir skolinti pinigų. Šis prietaras teigia, kad tokie veiksmai gali atsigręžti prieš sukaktuvininką ir pritraukti nesėkmių ruožą.

Šventės dieną taip pat geriau nekeisti drabužių, kad geri norai ir sveikinimai neatsiliktų nuo šventinės aprangos. Geriau persivilkti po šventės.

Nepatartina iš anksto švęsti gimtadienio, kad nepritrauktumėte nelaimės.

Per gimtadienį nereikėtų išmesti sugedusių patiekalų, kad kartu su jais neatsikratytumėte ir laimės.

Šventės dieną geriau neužsiimti valymu. Tai padarykite iš anksto. Kartu su nešvara gimtadienio dieną namus palieka laimė bei sėkmė.

Taip pat prietarai teigia, kad gimtadienio dieną negalima kirpti plaukų ir nagų. Atlikite tai iš anksto, kad negandos aplenktų jūsų namus.

O gal žinote dar daugiau su gimtadieniu susijusių prietarų?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].