Praktinė numerologija: kokią dovaną gavote savo gimimo dieną?

Gimimo data nėra tik atsitiktinių skaičių rinkinys. Tai yra skaitmeninis kodas, kuris gali daug pasakyti apie jūsų likimą, charakterį ir paslėptus sugebėjimus. Praktinė numerologija padės sužinoti, kokią stebuklingą dovaną gavote savo gimimo dieną.

Gimimo data gali atskleisti, kokią dovaną jums suteikė aukštesnės jėgos. Galbūt jūs net nežinote, kokius talentus turite ir ką sugebate. Net jei niekada nebandėte sužinoti savo potencialo – jis visada yra su jumis. O jei įdomu, kokia dovana jums priklauso, pasitelkite numerologiją. Viskas, ką reikia padaryti, tai sudėti visus gimimo datos skaitmenis.

Pavyzdys. Tarkim, gimėte 1981 m. sausio 23 d. Tada jūsų skaitmeninis kodas bus toks: 2+3+0+1+1+9+8+1=25=2+5=7. Skaičius 7 atskleis, kokie gebėjimai jums būdingi.

Skaičius 1 – magija.

Šis skaičius atstovauja galingiausių gebėjimų turinčius žmones, kurie žino kelią į magijos ir burtų sferą. Ši galia gali būti nukreipta ne tik į gėrį, bet ir į blogį. Verčiau nenaudokite savo dovanos okultinėms praktikoms, kuriomis siekiama manipuliuoti kitais.

Skaičius 2 – jautrumas.

Šis skaičius apdovanoja žmones empatija, jautrumu subtiliems energetiniams virpesiams ir psichiniais sugebėjimais. Gebėjimas jausti ir suprasti kitus žmones yra ir dovana, ir prakeiksmas. Svarbu nešti savo kryžių oriai ir nenuklysti nuo savo kelio, t. y. padėti kitiems įveikti skausmą.

Skaičius 3 – minčių materializavimas.

3 yra stebuklingas skaičius, kuris simbolizuoja šį tą dieviška, absoliučiai tobula, bet kartais ir šį tą destruktyvaus. Svarbu laikytis vienos senos, bet išmintingos taisyklės: būkite atsargus su savo žodžiais ir norais, nes jie lengvai virsta realybe.

Skaičius 4 – elementų valdymas.

4 simbolizuoja keturis elementus: ugnį, orą, žemę ir vandenį, ir suteikia žmogui racionalų protą, galingą energiją bei galimybę panaudoti šių elementų jėgas. Puiki vidinė pusiausvyra, stebuklingas skydas paverčia jus praktiškai nenugalimu asmeniu, kuriam neįmanoma primesti savo valios.

Skaičius 5 – gebėjimas girdėti dvasias.

Gimusieji po skaičiumi 5 dažnai vadinami terpėmis. Jūs esate tam tikras penktasis elementas, sąsaja tarp dviejų pasaulių – materialiojo ir dvasinio. Šis sugebėjimas leidžia aiškiai pajausti kitoniškų jėgų buvimą, susisiekti ir bendrauti su jomis.

Skaičius 6 – ritualinė magija, gydymas.

6 yra saulės skaičius, suteikiantis didžiulę energiją, tačiau tuo pačiu metu ir didelę atsakomybę. Saulė suteikia jums energijos iš vidaus ir išorės, suteikia jums galios, gydymo, vadovavimo ir intelekto dovaną. Svarbu ją naudoti tik geriems tikslams.

Skaičius 7 – pranašystės.

7 žmones apdovanoja išvystyta intuicija ir pranašystės dovana. Jums visada pavyksta nepaprastai lengvai priimti teisingus sprendimus. Jei elgsitės su savo dovana protingai ir išmintingai, padarysite tikrus stebuklus.

Skaičius 8 – burtininkystė.

8 atstovauja žmonėms, turintiems stiprių raganavimo galių. Tai yra galingiausia dovana iš visų devynių, tačiau sunkumų slypi tame, kad tikrąją galią galima sužinoti tik pradėjus dirbti pačiam su savimi.

Skaičius 9 – šamanizmas.

9 yra visų skaičių galia. Jūs esate žmogus, galintis patekti į transo būseną, bendrauti su dvasiomis ir išgydyti ligas. Viskas prasideda jumyse ir viskas baigiasi jumis. Štai kodėl jūs matote tai, ko kiti negali kontroliuoti, ir jūs galite peržengti žmogaus galimybių ribas.

Mes visi turime magiškų sugebėjimų. Nesvarbu, ar ugdote savo talentus, ar ne. Jie jau egzistuoja jumyse ir dažnai prasiveržia net ir neprašyti. Nebėkite nuo savęs ir savo likimo, eikite jo pasitikti. Tada tikrai pakeisite šį pasaulį į gerąją pusę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].