Kai „Reddit“ tinklo vartotojas Czar Matt su žmona atsikraustė į savo naujus namus, tai buvo pats netikėčiausias dalykas, kurį jie tikėjosi rasti savo drabužių spintoje!

Matt visas daiktų dėžes išėmė iš spintos ir kažką pastebėjo grindyse.

Kita vertus, jo žmona buvo šiek tiek įžvalgesnė ir paklausė: „Ar nepastebėjai, kad mes turime slaptas duris?”

Pora labai susidomėjo, kas slepiasi po grindimis, todėl atidarė liuką. Iš pradžių atrodė, kad jie labai nusivils – ten buvo tik plastikas ir smėlis.

Bet tada jie kai ką pamatė pačiame kampe!

Pažvelgę atidžiau, jie ten pamatė medinę dėžutė, kuri buvo stebėtinai sunki.

Pabandę atidaryti gražiai dekoruotos dėžutės dangtį, jie netrukus suprato, kad bus sunkiau, nei tikėjosi. Jie neturėjo rakto, o spyna buvo sunkiai įveikiama.

Matt nusprendė panaudoti seną metodą: plaktuką. Viskas buvo daroma atsargiai, kad nepažeisti gražiosios dėžutės.

Neilgai trukus jis sugebėjo atidaryti spyną. Dėžutės viduje buvo paslėptas lobis – senos monetos iš viso pasaulio, seniausios buvo net 1859 metų.

Nors dauguma monetų buvo amerikietiškos, tačiau ten taip pat buvo monetų iš visų pasaulio kampelių.

Bet skrynelėje buvo paslėptos ne tik monetos. Dėžutės viduje buvo dar viena maža dėžutė! Žmona netruko rasti raktą tarp visų monetų, o kai jie atidarė antrąją dėžę, įvyko antrasis malonus šokas!

Pora senų laikrodžių ir auksinis žiedas! Du laikrodžiai vis dar puikiai veikė.

Koks netikėtas atradimas! Logiškiausias paaiškinimas būtų tas, kad ankstesnis savininkas pamiršo mažą lobių skrynelę paslėptoje slėptuvėje.

Gal ir jūs savo namuose taip pat radote paslėptą lobį? Nesivaržykite ir  pasidalinkite šiuo neįtikėtinu radiniu su savo draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].