Populiarūs prietarai ir niežulys. Ką reiškia kai niežti skirtingas vietas?

Prietarai, susiję su žmogaus kūno paslaptimis, šiuolaikinio pasaulio gyventojus jaudina ir domina ne mažiau nei senovėje. 

Jei kas nors nutinka tai ar kitai mūsų kūno daliai, tai nėra tik tai, ir kažkas turi įvykti. O niežulys ir su juo susiję ženklai, įsišaknijo visuomenėje nuo neatmenamų laikų.

prietarai

Prietarai ar ženklai?

Kodėl, pavyzdžiui, niežti kakta? Pasirodo, kaktos nežulys yra tiesiogiai susijęs su maloniu susitikimu, o tai reiškia, kad žmogus sveikina artimą draugą ir netgi yra tikėtinas intymus pokalbis.

Jei niežti dešinysis antakis, tai reiškia, kad kažkas jus labai giria, o kairysis antakis, atvirkščiai, kažkas jus peikia. Jei kairioji akis niežti, tai reiškia, kad netrukus jūsų lauks geros naujienos, o dešinės akies geriau niekada neniežėtų, kitaip neišvengsite ašarų.

Niežti ausis- paskalos

prietarai

Pereikime prie ausų. „Kodėl niežti ausis?“ – klausiate jūs. Taigi, kai niežti dešinė ausis, tai reiškia tą patį, kaip ir niežtintis kairysis antakis. Tai reiškia, kad žmonės jus šmeižia ir apkalba. Jei kairė ausis niežti, kažkas jus giria ir žavisi.

Liežuvis

Jei niežti visas liežuvis, tai reiškia greitą pokalbį su nežinomu asmeniu. Bet jei liežuvio galiukas – kažkas prieš jus naudojasi nesąžiningais žodžiais. Tokiu atveju yra toks patarimas: reikia arba liežuvio galiuką pamerkti į druską ar pipirus. Sakoma, kad taip blogi žodžiai grįžta juos ištarusiam.

druska

Ar niežtinti ranka visada reiškia pinigus?

Prietarai sako, kad kairioji ranka dažniausia niežti, kai reikėtų laukti pinigų ir neatidėliotinos finansinės pagalbos. Dešinė ranka niežtim, kai nusimato ilgai lauktas ar netikėtas susitikimas.

Alkūnės

prietarai

Jei dešinė alkūnė niežti, tai gali sukelti nemalonų kivirčą ar susižalojimą, pamažu virsdama skandalu. Gerai, jei kairė alkūnė: žmogus gaus labai įdomų, netikėtą ir naudingą pasiūlymą, pavyzdžiui, gali pasirodyti, kad tai yra kažkoks finansinis ar nekilnojamojo turto sandoris, bet tikrai dideliu mastu.

Niežti nugara- „sparnai auga“?

Niežtinti nugara dažniausiai reiškia nelaimes ir nusivylimus.

Niežtintis stuburas- staigiai pasikeis orai, tai gali neigiamai paveikti sveikatą.

Kulnai niežti – lis.

Pėdos paprastai pradeda niežėti, jei žmogaus laukia ilgas kelias ateityje. Keliai, kurie staiga panižo, reiškia svečių atvykimą į namus. O kulnai padeda nuspėti orą.

Anksčiau žmonės žinojo, jei niežti dešinį kulną vasarą bus lietus, o jei žiemą – netrukus laukti atšilimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].