Pinigai yra labai svarbūs, nes nuo jų priklauso mūsų gyvenimo ramybė ir komfortas. Jei norite sustiprinti savo finansinę padėtį ir pasiekti stabilumo bei pranašumo šioje srityje, atkreipkite dėmesį į astrologų prognozes atsižvelgiant į Mėnulio judėjimą.

REKLAMA

Jei norite praturtėti, dažniau naudokite sėkmės afirmacijas. Tai gali būti naudinga bet kuriuo metu, net ir tada, kai Mėnulis bus jums nepatogiausioje padėtyje. Astrologų prognozės nurodys, kada laikas imtis veiksmų, o kada geriau likti šešėlyje.

REKLAMA

Gegužės 1, 2 d.: gegužės mėnesį prasidės Mėnulio augimas Jaučio ženkle. Tai itin sėkmingos ir palankios dienos pirkti daiktus namams. Šiomis dienomis galėsite persikraustyti, pradėti ar baigti remontą, pirkti statybinių medžiagų.

Gegužės 3, 4 d.: tomis dienomis Mėnulis toliau augs, bet jau bus Dvynių ženkle. Tai dvi idealios dienos apsipirkti su draugais ar artimaisiais. Bus taip pat naudinga išleisti pinigus pramogoms. Galėsite save palepinti.

REKLAMA

Gegužės 5, 6, 7 d.: trys augančio Mėnulio Vėžyje dienos – tai laikas, kai bus geriau pataupyti pinigus, o ne juos išleisti. Taip pat kategoriškai negalima kam nors skolinti pinigų. Taip pat astrologai pataria neimti paskolų ir niekam nepasakoti apie savo ateities finansinius planus.

Gegužės 8, 9 d.: kylantis Mėnulis Liūto ženkle – puikus metas sudaryti sandorius, pasirašyti dokumentus ir derėtis. Astrologai pataria laikytis savo pozicijos ir nepasiduoti konkurentams. Pardavėjų laukia didelis pelnas.

REKLAMA

Gegužės 10, 11 d.: Mėnulis toliau didės Mergelių ženkle. Tai rodo, kad tomis dienomis žmonės bus linkę klysti, priimti pernelyg skubotus sprendimus dėl finansų ir darbų.

REKLAMA

Gegužės 12, 13 ir 14 d.: didėjantis Mėnulis bus Svarstyklių ženkle. Būtent tada nakties šviesulys darys didžiausią teigiamą įtaką finansinei sėkmei. Galėsite išleisti pinigus sau – pasidaryti naują šukuoseną ar manikiūrą, nusipirkti naujų drabužių, pasimėgauti kuo nors skaniu.

Gegužės 15, 16 d.: Gegužės 15 diena bus paskutinė augančio Mėnulio diena, o 16 diena – pilnatis. Abi dienas Mėnulis bus Skorpiono ženkle. Tai reiškia, kad tuo laikotarpiu turėtumėte kiek įmanoma atsargiau elgtis su pinigais, saugotis sukčių ir apgavikų.

REKLAMA

Gegužės 17, 18 d.: prasidėjęs jaunėjantis Mėnulis Šaulio ženkle bus geras derinys. Nakties šviesulys bus kupinas energijos, todėl Ugnies stichija padės mums išnaudoti visą savo potencialą finansiniuose reikaluose.

Gegužės 19, 20 d.: nykstantis Mėnulis Ožiaragio ženkle – bus labai palankus metas apsipirkti ir dirbti. Jei turėsite svarbių nebaigtų darbų, būtinai jiems skirkite 19-20 dienas.

REKLAMA

Gegužės 21, 22 d.: pilnaties Mėnulis Vandenio ženkle tuo metu praras dalį savo galios, todėl tas dvi dienas bus labai sunku pavadinti palankiomis. Kita vertus, finansinių problemų taip pat nekils.

REKLAMA

Gegužės 23 ir 24 d.: jaunėjantis Mėnulis Žuvų ženkle – puikus metas kūrybiniam darbui, kūrybiškiems sprendimams ir bandymams padidinti savo pajamas. Tomis dienomis galėsite pradėti naują verslą, skatinti naujas idėjas darbe.

Gegužės 25, 26 d.: kai Mėnulis jaunės Avino ženkle, jis sukels didžiausią disonansą. Tai turės tiesioginį poveikį finansų sričiai. Darbe ir versle tos dienos gali būti itin nenuspėjamos.

REKLAMA

Gegužės 27, 28, 29 d.: delčios Mėnulis Jaučio ženkle bus geriausias metas ir darbui, ir piniginėms išlaidoms. Per tas tris dienas galėsite nusipirkti daiktų namams. Taip pat palepinkite save ir savo artimuosius dovanomis ir neplanuotomis staigmenomis.

Gegužės 30, 31 d.: 30 d. – jaunas Mėnulis Dvynių ženkle. Tą dieną geriau skirti naujoms verslo pažintims. Jei apsipirkinėjate, tik internetu, 31-oji diena bus pirmoji Mėnulio augimo diena tame pačiame ženkle. Tai reiškia, kad mėnuo baigsis palankiai. Dvynių ženklas neleis kilti jokioms problemoms.

REKLAMA

Jei jums tikrai norisi pritraukti daugiau pinigų, visada galite pabandyti to siekti, ypač per pilnėjantį Mėnulį. Astrologijos ekspertai pataria gegužės mėnesį priimti išmintingus sprendimus, pasikliaujant ne tik intuicija, bet ir asmenine patirtimi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].