Pavojingiausios Liepos mėnesio dienos. Kada turime būti ypač atsargus?

Taigi atėjo antrasis vasaros mėnuo. Liepos mėnuo yra vasaros ir visų metų vainikas. Kalendoriniai metai pasiekia piką ir pradeda „riedėti žemyn“. Praėjusį mėnesį patyrėme du užtemimus. 2020 m. Liepos mėnesį mūsų laukia paskutinis vasaros užtemimas – tai bus pirmoji pavojinga mėnesio data.

Nepaisant to, ar jūs einate atostogauti, grįžtate iš jų ar apsistojate prie savo pareigų, sužinoti apie nepalankias mėnesio datas nebus blogai. Žinodami mėnesio pavojus, 2020-ųjų liepą galite praleisti be sukrėtimų. Dėl pavojingų pasimatymų neplanuokite svarbių dalykų ir būkite kiek įmanoma atsargesni.

Liepos

2020 m. Liepos 5 d.

Mėnulio užtemimas ir mėnulio pilnatis Ožiaragyje. Šis užtemimas uždaro vasaros užtemimo koridorių. Jis vyks Ožiaragio ženkle ir kels klausimus, susijusius su karjera, viršininkais, vyresniais giminaičiais.

Viskas yra susijęs su konfliktais, skandalais, muštynėmis, agresija, dirglumu ir nepasitenkinimu, turite būti pasirengę tam.

Santykiai su vyresniaisiais (ypač su tėvais) nebus geriausias būdas. Stenkitės nekelti situacijos į virimo tašką. Negalima atkakliai ir agresyviai elgtis. Neaplenkite senų nuoskaudų, taip tik prarasite jėgas.

Sužalojimų, incidentų, nelaimingų atsitikimų tikimybė padidėja, todėl geriau atsisakyti kelionių. Žmonės, sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis, nervų sutrikimais, hipertenzija, taip pat vaikai ir pagyvenę žmonės yra specialioje rizikos zonoje. Pasirūpinkite savimi!

Tačiau mėnulio užtemimas yra tinkamas momentas nubrėžti liniją, pabaigti ir atsikratyti to, kas trukdo gyventi visavertį gyvenimą. Pagalvokite apie savo kelią, supraskite, kas į jūsų gyvenimą atneša chaosą, kuris daro jus labiau pažeidžiamus – išsilaisvinkite iš balasto.

2020 m. Liepos 12 d.

Mėnulis susijungia su Marsu ir juodu Mėnuliu Avino ženkle. Mėnulis Avine daro mus aktyvius, atkaklius, impulsyvius, nekantrius. Yra jausmas, kad reikia kažkur bėgti, kad ką nors padarytum. Rezultato norisi čia ir dabar.

Liepos

Dėl tokio požiūrio padaugėja klaidų, kurias tada nebus taip lengva ištaisyti. Taigi stenkitės išvengti nereikalingo šurmulio.

Mėnulio sujungimas su Marsu žada nuotykius, aistringus meilės porų santykius. Tokią naktį užmigti bus gana sunku – todėl verta leistis į įvairius žygdarbius.

Tik tai nėra nuotykių laikas. Ypač Vėžio, Ožiaragio ir Svarstyklių ženklams. Naktis nuo 2020 m. Liepos 11 d. Iki liepos 12 d. Gali pateikti toli gražu ne pačius maloniausius netikėtumus.

Nepageidautina vairuoti. Vakare Mėnulio ir Juodojo Mėnulio jungtis renginiams suteiks prieskonių. Didelė tikimybė susidurti su grubumu ir agresija.

Skandalai kils nuo nulio. Bus sunku save suvaržyti. Taigi laikas netinkamas bendravimui ir pasimatymams.

2020 m. Liepos 20 d.

Jaunas mėnulis Vėžio ženkle. Atvejis, kai pirmadienis yra sunki diena. Gyvybingumas mažėja. Produktyvumas namuose ar darbe bus labai žemas. Nuotaika mieguista, pavargusi, nestabili.

Liepos

Rekomenduojama daryti tai, kas vyksta savaime, be didelių pastangų, kurioms nereikia susikaupimo. Šiandien padaryta klaida tęsis labai ilgai.

Norėdami išvengti nereikalingų rūpesčių, apribokite savo kontaktus, būkite atokiau nuo triukšmingų kompanijų. Geriau skirkite laiką pasyviam poilsiui.

Nors vakare Mėnulis patenka į konfrontaciją su Saturnu, ir šis aspektas gali atimti ramybę ir ramų poilsį. Gali kilti dalykų, kurių negalima atidėti. Tie, kurie ilsisi darbe, gali tai gauti iš savo viršininkų. Vyresnieji artimieji gali trukdyti ilsėtis tiems, kurie jau yra namuose.

Pagrindiniai konfliktinių įvykių provokatoriai bus Vėžys ir Ožiaragis. O Svarstyklės ir Avinas gali gauti daugiausiai naudos – būkite budrūs!

Visi mes šią dieną neturėtume pamiršti, kad pakeisti artimuosius yra sunku ir beveik neįmanoma. Bet tada kiekvienas gali pakeisti save. Todėl lavinkite save, o ne artimuosius. Venkite kraštutinumų: abejingumo ar perdėtos globos.

Liepos

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].