Pavojingiausios 2023 metų dienos

Astrologai ir bioenergetikos srities žinovai papasakojo, kurios 2023 metų dienos bus pačios pavojingiausios, nenuspėjamiausios ir nepalankiausios. Išsaugokite šį straipsnį arba užsirašykite visas šias dienas, kad tiksliai žinotumėte, kada būti ypač atsargiems.

REKLAMA

Prieš tęsiant pavojingiausių dienų sąrašą, patariame prisiminti, kad pavojus pirmiausia gimsta mūsų pačių galvose. Stenkitės išlikti optimistiški, kad net sunkiausia diena taptų stabilesnė.

REKLAMA

13 mėnesio diena, penktadienis

2023 m. bus du penktadieniai 13 d., tai sausio ir spalio mėnesiais. Visi, jauni ir seni, žino, kad penktadienį, 13 d., mūsų gali laukti daug pavojų ir problemų. Ezoterikos srities žinovai šiomis dienomis griežtai rekomenduoja neatlikti jokių ritualų ir niekam nelinkėti blogo. Taip pat pageidautina vengti kivirčų, ypač su nepažįstamomis ir negatyviomis asmenybėmis. Tokiomis dienomis yra didelė piktos akies ir žalos atsiradimo tikimybė.

Supermėnulis 2023 metais

2023 m. bus trys supermėnuliai:

REKLAMA
  • liepos 3 d.;
  • rugpjūčio 1 d.;
  • rugpjūčio 31 d.

Supermėnulis yra ypatinga Mėnulio padėtis, kai jis yra pilnoje fazėje ir kaip įmanoma arčiau Žemės. Pavojingi bus tik pirmieji du supermėnuliai – liepos 3 ir rugpjūčio 1 d.

2023 metų užtemimai

Šiemet bus keturi užtemimai – du Mėnulio ir du Saulės:

REKLAMA
  • balandžio 20 d.;
  • gegužės 5 d.;
  • spalio 14 d.;
  • spalio 28 d.

Kiekvienas iš jų bus pavojingas, bet skirtingu mastu. Gegužės 5-oji – veidrodžio datos diena, todėl šią dieną galima išbraukti iš išskirtinai pavojingų sąrašo.

Mėnulio, dienos

REKLAMA

Neigiami planetų judėjimai 2023 metais

Merkurijus bus neigiamas kovo 2 d., pereidamas į Žuvis, birželio 27 d., kai pereis į Vėžio ženklą, spalio 22 d., kai pereis į Skorpiono ženklą.

Venera atims iš mūsų sėkmę vasario 20 d., kai pereis į Avino ženklą. Ji taip pat bus neigiama birželio 5 dieną Liūto ženkle, spalio 9 dieną Mergelės ženkle. Taip pat verta paminėti gruodžio 29 dieną, kai Venera pereis į Šaulio dieną.

REKLAMA

Marsas kovo 25 pereis į Vėžio ženklą ir bus neigiamas. Tai labai paveiks mūsų motyvaciją. Rugpjūčio 27 dieną raudonoji planeta pereis į Svarstykles ir nuteiks mums visus neigiamai.

Planetų retrogradinio judėjimo pradžios dienos

Merkurijus pradės retrogradinį judėjimą balandžio 21, rugpjūčio 23 ir gruodžio 13 dienomis. Venera pradės retrogradinį judėjimą liepos 23 d.

REKLAMA

Jupiteris pradės retrogradinį judėjimą rugsėjo 4 d., tačiau ši diena negali būti laikoma pavojinga dėl to, kad rugsėjo 4 d. Venera, priešingai, nustos judėti retrogradinėje fazėje. Jėgos susilygins, bet geriau būti atsargiems.

Birželio 17 dieną Saturnas apsisuks ir pradės savo retrogradinę kelionę. Uranas tą patį padarys rugpjūčio 29 d. Neptūno retrogradas prasidės birželio 30 d. Tolimiausia planeta Plutonas savo retrogradinę fazę pradės gegužės 1 d.

REKLAMA

Tolimų planetų retrogradas nėra toks pavojingas kaip Veneros, Merkurijaus ir Marso retrogradai, tačiau tai nereiškia, kad tokiomis dienomis nereikėtų elgtis atsargiai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].