Pavasaris - teigiamų pokyčių metas! Pritraukite juos su šiais teiginiais

Pavasaris yra tobulas laikas keistis. Ir pradėti reikėtų nuo savęs. Pabandykite įskiepyti sau teigiamą požiūrį į pasaulį ir nė nepastebėsite, kaip jūsų gyvenime ims dėtis vien džiugūs pokyčiai!

Drąsiai pasakykite sau šiuos teiginius:

Aš esu visagalis

Tikėjimas, kad esate visagalis, yra vienas galingiausių vidinių įsitikinimų. Iš pradžių jausitės kvailai, tačiau nuolatinis šio teiginio kartojimas anksčiau ar vėliau privers jus patikėti, kad galite nuveikti bet ką.

Esu kupinas jėgų ir laimės

Laimė kyla viduje ir nėra priklausoma nuo išorinių veiksnių. Pasakykite šį teiginį rytais, iškart prabudę, kad tinkamai pradėtumėte dieną ir jaustumėtės geros nuotaikos.

Aš myliu save

Jei žmogus nemyli savęs, tai neigiamai veikia jo gyvenimą, trukdo sėkmei, traukia žemyn. Pavasaris yra geriausias laikas įsimylėti ir ne tik kitą žmogų. Jei jums sunku susitaikyti su kuriais nors savo trūkumais, atsistokite prieš veidrodį ir prisipažinkite sau meilėje tol, kol patikėsite.

Turiu gražų kūną, aiškų protą, išskirtinius sugebėjimus

Sėkmė prasideda nuo pasitikėjimo savimi. Jei jo nepuoselėsite, neigiamos mintys pavergs visas gyvenimo sritis. Žmogus pats lemia tai, koks jis yra, tad, jei įtikinsite save, kad esate gražus, protingas ir nepakartojamas, tada taip ir bus.

Viskas, kas man nutinka, yra į gerąją pusę

Bėdos ir problemos nekelia grėsmės, pavojus slypi mūsų požiūryje į juos. Ne visada galime numatyti ateitį, tačiau sugebame kontroliuoti dabartį. Todėl tikėkime, kad viskas veda į šviesesnį rytojų.

Aš priimu naujas galimybes

Svarbu išmokti pastebėti ženklus ir pasinaudoti pasitaikiusiomis galimybėmis. Ir šis teiginys pritrauks pokyčių visose gyvenimo srityse.

Aš gebu įveikti bet kokias kliūtis

Išorinės aplinkybės negali jūsų sustabdyti, tik tos, kurios slypi jūsų viduje. Laikas sunaikinti priešais save pastatytas kliūtis ir atsikratyti sąmonės blokų.

Bent kartą garsiai sau pasakykite šiuos teiginius ir pajauskite, kaip siela prisipildo pasitikėjimo savimi, laisvės ir polėkio ką nors veikti bei keisti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].