5 pavojingiausios dienos 2020 metų birželio mėnesį

Kiekvieną mėnesį būna ir palankių, ir pavojingų dienų. Jų metu atsiranda svarbių neigiamų reiškinių, kurie sukelia problemų tam tikrose gyvenimo srityse. Ekspertai padės išsiaiškinti, kurios birželio dienos gali sukelti sumaištį.

Birželio 5 diena

Birželio 5 dieną bus mėnulio užtemimas, kuris numatytas Šaulio ženkle. Tai bus sunki diena visiems, ketinantiems keliauti. Viskas, kas susiję su judėjimu ir transportu, reikalaus ypatingo atsargumo. Taip pat šią dieną turėtumėte saugotis bendravimo su nepažįstamais žmonėmis. Naujų pažinčių geriau neužmegzti. Jei nepasitikite žmogumi, geriau neatskleiskite jam savo planų ir paslapčių. Taip pat ekspertai pataria susilaikyti nuo apsipirkimo.

Apranga lėktuve, dienos

Birželio 16 diena

Ši diena yra labiausiai nenuspėjama. Būna, kad nenuspėjamumas pasireiškia teigiamai – kai žmonės laukia palankių įvykių. Deja, birželio 16-oji bus paskutinė mažėjančio mėnulio diena Avinų ženkle ir tai neigiamai paveiks daugelio žmonių gyvenimus.

Birželio 19 diena

Šią dieną bus astronominis reiškinys, kai vieną dangaus kūną užtemdys kitas. Birželio 19 dieną pajusite rimtą jėgų sumažėjimą. Venera yra atsakinga už žmonių energijos atsargas, o Mėnulis blokuos šios planetos galimybes tą daryti. Dėl šios priežasties dauguma žmonių patirs produktyvumo problemas darbe ir versle. Šią dieną verta daryti paprastus dalykus, kuriems nereikia didesnių energijos sąnaudų. Taip pat astrologai nerekomenduoja per daug dirbti, eiti į sporto salę. Jei nuotaika staigiai suprastės, išeikite į lauką ir įkvėpkite gryno oro.

dienos

Birželio 21 diena

Birželio mėnesį numatomas ne vienas, o du saulės užtemimai. Antrasis iš jų bus Saulės žiedinis užtemimas, kuris vyks Vėžio ženkle. Tai labai pavojinga diena, turite saugotis kivirčų ir konfliktinių situacijų, ypač šeimoje. Bet koks, net ir mažiausias skandalas gali peraugti į dideles problemas. Dėl nesusipratimų, kuriuos sukelia pavojinga šios dienos energija, galite nustoti bendrauti su giminaičiais kelioms savaitėms, mėnesiams ar net metams.

šamanų patarimai

Pirmosiose ginčo užuomazgose verta stiprinti savo lankstumą ir diplomatiją. Jei taip nedarysite, nesusipratimas virs tikru karu. Tai bus nepaprastai pavojinga diena. Birželio 21-osios užtemimas greičiausiai bus pats nepalankiausias iš visų šešių tokio pobūdžio 2020 metų įvykių. Ši diena laikoma pačia pavojingiausia birželio diena.

Birželio 25 diena

dienos

Birželio 25 dieną galimos įvairios nenumatytos nesėkmės. Būkite pasiruošę, jūsų planas gali neišsipildyti. Turėsite prisitaikyti prie įvairių įvykių, kurių neįmanoma nuspėti. Nusivylimai užklups tiek versle, tiek meilės srityje. Negalite pykti ant žmogaus, jei jis paskutinę akimirką atšaukia pasimatymą – tam bus rimta priežastis.

Birželio 30 diena

Tai neigiamų emocijų laikas. Didėjantis mėnulis Skorpione daugeliui paskutinę birželio dieną pavers nesėkme. Tokia mėnulio padėtis gali sukelti neigiamų emocijų antplūdį. Daugelis žmonių pajus pavydą, godumą ir pasipiktinimą. Visa tai neigiamai veiks meilės ir draugystės santykius.

Paskutinę birželio dieną reikėtų praleisti nuošalyje. Jei jums nepatinka kitų elgesys, geriau susilaikykite nuo kritikos ir noro viską pasakyti. Būkite ypač atsargūs stengdamiesi perduoti savo mintis kolegoms ir artimiesiems.

dienos

Nesusikoncentruokite tik į blogas dienas, nes birželį taip pat bus ir gerų dienų. Būtent tomis dienomis verta planuoti svarbiausius dalykus ir projektus gyvenime. Atminkite, kad galų gale jūs patys nusprendžiate, kokia bus ši diena – gera ar bloga. Mėgaukitės artėjančia vasara, pačios geriausios jūsų gyvenimo dienos dar priešakyje.

faktai

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].