Pačios pavojingiausios 2021 m. gegužės dienos

Ne visada viskas mūsų gyvenime vyksta taip, kaip planavome. Pačiomis pavojingiausiomis gegužės dienomis planų žlugimo ir problemų atsiradimo tikimybė bus didžiausia. Astrologai papasakojo, kodėl taip nutiks ir kaip išvengti chaoso.

Pavojingiausios dienos yra laikas, kai sėkmė nuo mūsų nusigręžia. Vis dėlto ją galima sulaikyti įvairiais ritualais ir vengiant rizikos. Tegul kiekviena iš šių dienų būna rami ir kupina gerumo, o ne problemų ir nesėkmių.

Gegužės 9 d. – Veneros perėjimas į Dvynių ženklą

Venera nedera su Dvynių ženklu. Tai vėjavaikiškas ir nenuspėjamas ženklas, kuris šiek tiek sumažina teigiamą Veneros aktyvumą. Ši diena nebūtinai priskiriama prie pačių pavojingiausių, tačiau tikrai gali būti laikoma nepalankia. Problema slypi stipriame energijos kritime, nes Jaučio ženkle ši planeta būna stipresnė, o Dvyniuose ji praranda maždaug pusę savo teigiamų savybių. Tai bus nenuspėjama diena.

Gegužės 23 d. – retrogradinio Saturno judėjimo pradžia

Gegužės 23 d. Saturnas pradės savo retrogradinį judėjimą, kuris padidins neigiamų žmonių aktyvumą. Tai truks iki spalio 11 d., tačiau gegužės 23 d. turėtumėte būti atsargus, bendraudamas su tais, kurie jums nepatinka. Be to, ši planeta bandys priversti jus pamiršti svarbiausius prioritetus, keisdama judėjimo kryptį. Šią dieną nereikia klausytis intuicijos ir širdies balso.

Gegužės 26 d. – Mėnulio užtemimas

Tai bus pavojingiausia gegužės diena ir galbūt pavojingiausia viso pavasario diena. Gegužės 26 d. Šaulio ženkle įvyks visiškas Mėnulio užtemimas. Dėl to dauguma žmonių bus labai nervingi, kerštingi ir apskritai karšto būdo. Šią dieną patariama nepraleisti daug laiko už vairo ir nekeliauti.

Tai, kad Mėnulis arčiausiai priartės prie Žemės, šią dieną pavers itin pavojinga. Tai reiškia, kad neigiamas užtemimo poveikis padidės 15–20 %. Gegužės 26 d. geriau nepirkti ir neįsigyti naujų daiktų. Rizika ir nuotykiai baigsis fiasko.

Gegužės 29 d. – Veneros ir Merkurijaus jungtis

Veneros ir Merkurijaus jungtis įvyks gegužės 29 d. Šį kartą planetos susitiks Dvynių ženkle. Tai bus apgaulės, apsimetinėjimo, neigiamų emocijų diena. Gegužės 29 d. astrologai primygtinai pataria nepanirti į nemalonius prisiminimus, nesivelti į savistabą ir savęs analizę. Šią dieną galima lengvai prarasti draugus, nusivilti savo mylimuoju. Priimkite nusivylimus ir nemalonius įvykius kaip Visatos bandymą ištiesti pagalbos ranką. Bus daug blogiau, jei tokią dieną nieko neįvyks.

Gegužės 30 d. – retrogradinio Merkurijau judėjimo pradžia

Tai bus antrasis retrogradinis Merkurijaus judėjimas 2021 m. Gegužės 30 yra pavojinga diena, nes tai yra pirmoji planetos retrogradinio judėjimo diena. Šią dieną galima tikėtis nemalonių pokyčių finansų srityje. Neigiamas planetos poveikis bus maksimalus, nes Merkurijus šiuo metu bus sau palankiausiame ženkle – Dvyniuose. Daugelis žmonių šią dieną praras jėgas, suprastės atmintis ir dėmesingumas. Bus labai sunku atlikti net labiausiai pažįstamą darbą. Šią dieną stenkitės nedaryti klaidų.

Atminkite, kad viskas, kad bloga, yra subalansuota su tuo, kas gera. Jei kurią nors dieną nusivilsite ar gausite neigiamų emocijų dozę, nenusiminkite. Visata tikrai atitaisys balansą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].