Norint, kad namuose visada būtų pinigų, reikia su jais elgtis teisingai.

Norint tai padaryti, verta ne tik išsirinkti tinkamą piniginę, bet ir pasirinkti gerą vietą pinigams laikyti. Jei nededate pinigų į banko sąskaitą, tikriausiai juos slepiate namuose. Tačiau nedaugelis žino, kad net ir jūsų namuose yra apgailėtinų vietų, dėl kurių galite atsisveikinti su savo pajamomis.

Koridorius

Saugumo požiūriu ši vieta yra ideali, nes užpuolikai retai ką pavagia iš koridoriaus, nes jie nedelsdami eina į kitas, patikrintas vietas. Tačiau pagal prietarus pinigai turi būti laikomi kuo toliau nuo lauko durų, kitaip jie nutekės iš jūsų.

Kas gali padėti sutaupyti pinigų? Skaitykite ir sužinokite

Knygos

Šis pinigų saugojimo būdas yra labai nepatikimas, nes daugelyje filmų rodomos būtent tokios pinigų saugyklos. Manoma, kad pinigus galite slėpti tik knygose su teigiama pabaiga, tačiau nevertėtų to daryti liūdnose knygose. Tačiau, saugumo požiūriu, šis metodas vis dar laikomas nepatikimu.

pinigų

Tualeto vandens bakas

Kita populiari vieta pinigams laikyti yra tualeto vandens bakas, tačiau jų laikymas vandenyje yra blogas ženklas. Vanduo nėra saugi terpė jūsų santaupoms. Kuo dažniau skystis keičiasi šioje vietoje, tuo greičiau pinigai tekės iš jūsų kišenės.

Už veidrodžio

Vagys ne tik pirmiausia tikrina visas vietas už veidrodžių ir paveikslų, bet ir prietarai sako, kad ši vieta yra viena iš labiausiai apgailėtinų. Reikalas yra tas, kad veidrodžiai laikomi vedančiais į piktųjų dvasių pasaulį, todėl su jais susiję daug prietarų. Jūsų santaupoms kils pavojus, nes piktosios dvasios gali paveikti jūsų finansus per veidrodžius.

Sofoje

Kai kurie žmonės santaupas palieka sofos ar fotelio klostėse, tačiau šie baldai laikomi atsipalaidavimo vieta, o pinigai „myli“ darbą. Galbūt tokiu būdu apsaugosite savo santaupas, tačiau negalėsite pritraukti naujų finansų į savo namus.

godumas

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].