Dauguma žmonių nerimauja dėl to, kokie 2022 metais bus finansinėje sferoje ir darbe. Numerologai nusprendė atsakyti į šį klausimą ir parengė mums numerologinį turto horoskopą.

Laimė bus lengviau pasiekiama tiems, kurie jau turi ar dar tik bando rasti savo pašaukimą. Jei jos dar neradote, pasinaudokite numerologų patarimais, kad šis iššūkis jums būtų lengvesnis.

2022 metų turto skaičiaus apskaičiavimas

Finansinis skaičius apskaičiuojamas pagal jūsų gimimo datą, einamuosius metus ir pirmąją vardo raidę. Pavyzdžiui, tarkime, kad jūsų gimimo data yra 1992 07 08, o pirmoji jūsų vardo raidė tarkime yra „C“. Pradėkime raidės iššifravimą nuo paprastos lentelės:

Iš šios lentelės sužinome, kad raidė „C“ atitinka skaičių 1. Tada belieka sudėti visus savo gimimo datos skaitmenis su 2022 metų skaitmenimis ir gale pridėti skaičių 1:

1+9+9+2+0+7+0+8+2+0+2+2+1=43. Susumuokite skaitmenis, kol gausite skaičių nuo 1 iki 9. 4+3=7. Pasirodo, kad pasirinktai gimimo datai ir pirmajai vardo raidei finansinės sėkmės skaičius yra septyni. Belieka jį iššifruoti.

Turto skaičiaus iššifravimas 2022 metams

Vienetas. Visi, kurių skaičiavimuose atsirado skaičius vienas, visus 2022 metus turėtų daugiau dirbti petys į petį su kitais. Komandinis darbas atneš daug finansinės sėkmės. Didelė sėkmė laukia tų, kurie vadovauja kitiems. Vienetas padės jums pademonstruoti savo lyderio savybes. Taip pat bus naudinga pirkti brangius pirkinius, ypač metų pradžioje.

Dvejetas. Numerologai pataria šiais metais veikti vieniems. Tai nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti pagalbos. Tiesiog stenkitės nepasikliauti išorine parama. Būkite savarankiški ir neatidėliokite to, ką galite padaryti jau dabar. Stiprios dvasios žmonės bus turtingesni, jei jų globėjais bus dvejeto žmogus.

Trejetas. Numerologai teigia, kad žmonės, 2022 metais turintys skaičių 3, bus itin sėkmingi finansų srityje, tačiau tik tada, jei jų darbas bus naudingas kitiems. Didelė sėkmė laukia gydytojų, mokslininkų, psichologų, mokytojų, gelbėtojų, ugniagesių, teisininkų.

Ketvertas. Jei turite skaičių 4, turtus pasieksite tik tada, jei visur laikysitės nuosaikumo. Nereikėtų skubėti, imti paskolų, įsiskolinti, persidirbti. Sėkmė tikrai jus pasieks. Svarbiausia – turėkite tikslą ir nuosekliai jo siekite.

Penketas. Skaičius 5 rodo, kad finansinė sėkmė jus lydės ten, kur jos net nesitikite. Pavyzdžiui, jei sutiksite savo antrąją pusę, tas žmogus galės padėti jums versle. Arba tvarkydami spintą, galbūt, rasite seną daiktą, kuris bus vertas daug pinigų. Bus daug malonių atsitikimų ir netikėtumų!

Šešetas. Jei skaičiavimuose gaunate šešetą, tai yra geras ženklas. Tai rodo, kad jums šypsosis sėkmė reikaluose, kuriems reikia kūrybiško požiūrio. Kūrybingų žmonių laukia didelė finansinė sėkmė. Šeši yra metų skaičius, todėl galite būti tikri, kad viskas bus gerai. Svarbiausia – netinginiauti.

Septynetas. Šis turto skaičius reiškia, kad 2022 metai jums bus labai palankūs. Tikėtina, kad visos problemos bus išspręstos labai greitai, o joms išspręsti nereikės skirti daug laiko ir pastangų. Daugelį sunkumų įveiksite gana lengvai. Apskritai, šie metai bus turtingi. Turite gerą progą praturtėti, būti paaukštinti ar kilti karjeros laiptais.

Aštuonetas. Pagal numerologinį horoskopą, aštuonetą skaičiavimuose gauna laimingiausi šių metų žmonės. Galite drąsiai pirkti brangius pirkinius, leisti pinigus naujo verslo atidarymui, investuoti lėšas į savo tobulėjimą.

Devynetas. Šis turto skaičius jūsų skaičiavimuose reiškia, kad 2022 metais susidursite su finansiniais sunkumais, kuriuos įveikiant atsiras puiki proga atrasti naujų tiesų, tapti išmintingesniais ir įgyti pasitikėjimo savimi. Viskas, kas įvyks šiuo laikotarpiu, bus labai svarbu. Atkreipkite dėmesį į smulkmenas.

Astrologijos ekspertai pastebi, kad 2022-ieji metai bus itin palankūs motyvacijos ieškantiems žmonėms. Finansiniai srautai bus laisvi, todėl kiekvienas galės pasiekti savo sėkmę. Svarbiausia – kovoti su neigiamu požiūriu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].