Numerologė papasakojo, kada dažniausiai gimsta būsimi lyderiai

Žmonės, gimę 1, 10, 19 ir 28 dienomis, dažnai pasižymi lyderio savybėmis. Tokia informacija pasidalino numerologė.

REKLAMA

Ji pabrėžė, kad nėra identiškų žmonių – kiekvienas yra unikalus, o gimusieji tą pačią dieną gali kardinaliai skirtis vienas nuo kito. Tačiau jie vis tiek turi kažką bendro.

REKLAMA

Pasak specialistės, visi, gimę 11019 ir 28 dienomis, iš prigimties yra lyderiai. Jiems nepriimtinas monotoniškas darbas, jie visada turi būti kelyje ir ieškoti naujų projektų, – pastebėjo numerologė.

Ji pridūrė, kad gimusieji 1-ąją dieną turi didelį norą gyvenime pasiekti ką nors reikšmingo, jiems svarbu turėti statusą. Jie turi galią užgožti kitus, yra reiklūs ir mėgsta discipliną.

REKLAMA

Gimusius 10 dieną veikia skaičius 0 – jis susilpnina lyderio savybes ir prideda kliūčių kelyje. Ir vis dėlto šie žmonės visada yra dėmesio centre, nes turi galią padėti judėti į priekį tikslo link. Moterys, gimusios šią dieną, beprotiškai myli savo vaikus ir yra pajėgios užauginti generolą ar olimpinę čempionę, pridūrė ekspertė.

Savo ruožtu tie, kurie švenčia gimtadienį 28 dieną, yra kovotojai. Jų kelyje yra daug kliūčių ir pavojų, bet jei jie įjungia savo užsispyrimą ir bebaimiškumą, jie gali palikti pėdsaką istorijoje ir sulaukti didžiulės sėkmės.

REKLAMA

numerologė

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.